Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Амортисьори пета врата брава 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Амортисьори пета врата брава 1.4

    Имам следния проблем като стана студено при отваряне на багажника капака не може стои.Какво да правя да ги сменям ли или се рециклират по някакъв начин.

    #2
    Нови .... има и 2-ри варянт , но е временно - вадиш ги , и ги огъваш леко с 10-на градуса .... предполагам ти стана ясно , но това само временно докато вземеш нови.
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    Коментар


      #3
      кола

      Иначе 15 лв е нов другото е временна работа
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Re: кола

        kluchar написа:
        Иначе 15 лв е нов другото е временна работа
        Тея от по 15-18 лв от ЕМКомплект не стават за нищо! Това лято си бях взел такива и след 2 месеца единият кихна! Смених ги и двата пак с нови, но този път от АXM за по 25 лв парчето!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Щом само през студеното време ти го прави, има времено (зимно) решение - изрязваш един маркуч и цепваш по дължина. Като отвориш 5-тата врата слагаш маркуча на единия амортисьор.
          Stop giving directions, just say "Follow me."
          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

          Коментар


            #6
            Абе и тея от АХМ не са стока, зимата замръзват и по-малко държат и 5-та врата не се отваря докрай ако не я побутна нагоре с ръка.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              Пф 50 лв за 2 амортисьорчета ... произведени незнайно къде - посмъртно няма да дам, и без това чакам още някой да спре в мен отзад да сменям цялата врата ... иначе преди 4-5 месеца си взех от форума 2-ра ръка 2-те за 10 лева и до сега са си пушка, трябва да се наканя да погледна модела им .... на колегата му препоръчвам същото - най добре втора ръка от някой сигурен форумен колега
              Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
              Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

              Коментар


                #8
                Другия вариант е здрав дървен амортисьор от преден капак на Купе
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  благодаря колеги за съветите най приемливо на този етап за мен е варианта с парчето маркуч на амортисьора

                  Коментар


                    #10
                    Тея от axm са Cofap. Незнам дали ви е позната марката, но това е завод на Magneti Marelli в Бразилия. Аз първоначално сложих само 1 и докато беше топло се справяше само с него.От МДефект са някви турси и при разлика от 15 лв (2x18лв) мисля че е по разумно да се вземат по-качествените. Варианта да се вземат на старо няма да го коментирам защото само се дават пари за амортесьори които могат да изпуснат всеки момент!
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар

                    Working...
                    X