Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся сервиз за аларми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся сервиз за аларми

    Здравейте,Някой би ли ми препоръчал сервиз за аларми - причината е следната: баща ми си купи Браво 1.6 V 1996 газ/бензин, обаче алармата му е на фолксваген и продавачът го уверил, че тя работела, само батерията на дистанционното е изхабена, след смяна се оказа, че не работи. Според баща ми, когато завъртал ключа на алармата (има си отделен ключ за нея) нещо бибиткало, но ефект никакъв. Беше ходил на 2-3 алармаджии, но всеки му казва "нямам идея какво е, каква е, по-добре си направи нова". Тъй като баща ми е голям мераклия (или по-скоро инат) реши, че докато не изчерпа и последната възможност за тази аларма няма да си слага нова. Тъй като аз имам служебен нет, съм натоварена да преглеждам темите във форума и да търся всичко свързано с Бравото, но за сервиз на аларми така и не намерих. Много ще съм благодарна, ако ми помогнете.

    #2
    Моята аларма я слагаха в този сервиз. Останах много доволен, момчетата си разбират от работата. Не знам в твоя случай дали ще помогнат, но нищо не пречи да пратиш татко ти да пробва.Ето и карта къде се намира
    Manowar - Татко
    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

    Коментар


      #3
      благодаря, ще предам и каквото сабя покаже

      Коментар

      Working...
      X