Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте ми евтина аларма или централно.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    моята е до акумулатора чат пат ми бяга и на мен централното и като разместя буксата се оправятвоята също трябва да е там освен ако не е друга-смененасложена е в кръгла кутиика заедно със говорителя
    КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

    Коментар


      #17
      моята е до акумулатора чат пат ми бяга и на мен централното и като разместя буксата се оправятвоята също трябва да е там освен ако не е друга-смененасложена е в кръгла кутиика заедно със говорителя
      КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

      Коментар


        #18
        Утре ще търся и там. Това е последното място на което бих търсил, но ще потърся и там.

        Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

        Коментар


          #19
          stefaka222 написа:
          моята е до акумулатора чат пат ми бяга и на мен централното и като разместя буксата се оправя
          А имаш ли някакъв сервизен бутон или нещо такова, за да я изключиш ако се развали дистанционното или да си обучиш ново дистанционно.Вече започвам да си мисля че и моята е без такава черна кутия, а всичко е в сирената. Ако е така - някой знае ли как да си обуча ново дистанционно?

          Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

          Коментар


            #20
            ми цялата аларма е заедно с говорителя а за сервизен бутон не знам трябва да е до бушончетата до волана там има едно с ключ за спиране и пускане аз нямам на мен са я направили с букса която ми прави проблемиа за програмирането имаше нещо че трябвало да се насочи дистанционното на 40 см. от плафона нат вътр. огледало задържа се няколко ссекунди и почва да мига диода ама аз не съм на мнение че може да станеа другото е че има период на програмиране които е няколко месеца които е минал вече но това съм го чел може и да не е вярно съвсем.иначе алармата я разглобих и няма никъде бутон има само едно жълто като болче пластмасово до буксата дето се върти то маи е за силата на звука и аз искам да я разгадая тая мистериозна аларма ама не знам как ще стане
            КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

            Коментар


              #21
              Ще снимам алармата в първия удобен случай, за да ми кажат по-знаещите дали е оригинална или не е. Не ми се вярва да е оригинална, тъй като диода е изкаран допълнително, а не е свързана към оригиналния диод. Твърдо съм решен да я разгадая тази аларма.

              Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

              Коментар


                #22
                ето тук има http://www.magnumbg.com/autoalarm2.htm
                ВСЯКА ПРАВА ДРАГ,ВСЕКИ ЗАВОЙ ДРИФТ...
                (FiAT Coupe TuRb0 & BmW ///M5)

                Коментар

                Working...
                X