Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мигачите при заключване не присветват

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мигачите при заключване не присветват

    Колеги,Преди, когато заключвах автоматично автомобила с дистанционното и съответно се включваше алармата, всички светлини на автомобила присветваха. Същото се случваше и когато натисках дистанционното за да го отключа (тогава премигваха по 3 пъти).От известно време при отключване и заключване присветват само светлините от дясната страна на автомобила.Когато включа аварийните светлини и мигачите от лявата страна те си работят.Имате ли мнение, защо не ми присветват светлините отляво при включване и изключване на алармата?Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    И аз имам същия проблем.Само десния мигач свети при откл и закл на колата с дистанционното.Става въпрос за Мареа 97`.
    Мерцедеси Мерцедеси За Метреси И Принцеси..Шевролети Кабриолети Всичките Със Джанти Лети..Фаровете Са Ксенон...Музиката CD-ROM,Телевизор във колата те тава ми е мечтата

    Коментар


      #3
      Когато се поставя аларма от нея има изход за светлинен сигнал. При свързването на този сигнал към мигачите се поставят два диода, явно при вас единия е изголял и затова светят мигачите само от едната страна. Проверете тези диоди вероятно проблема ще е там.
      FIAT PUNTO 1,7TD ELX

      Коментар

      Working...
      X