Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

що за аларма е това

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    що за аларма е това

    някои знае ли каква марка е.имам само модулът и вибрационният датчик,може ли да се закупи дистанционно, което да се обучи?
    Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
    Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

    #2
    Вибрационният датчик съм на 90% сигурен, че е същия като на старата ми кола, ако не бъркам тази аларма е българско производство, на моята сложиха дистанционно точно за 5 минути. Най-добре върви в някой сервиз за аларми и питай дали могат да ти сложат дистанционно. Между другото моят модул командваше ел. стъкла и осветлението на плафона, тази има ли такива магии?
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      van_dal написа:
      Вибрационният датчик съм на 90% сигурен, че е същия като на старата ми кола, ако не бъркам тази аларма е българско производство, на моята сложиха дистанционно точно за 5 минути. Най-добре върви в някой сервиз за аларми и питай дали могат да ти сложат дистанционно. Между другото моят модул командваше ел. стъкла и осветлението на плафона, тази има ли такива магии?
      колега а, за какво служат двете врътки/H,L/ и какво показват двата диода /зелен,червен/,защото на моята е само с един за чувствителността и без диоди.
      Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
      Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

      Коментар


        #4
        van_dal написа:
        Вибрационният датчик съм на 90% сигурен, че е същия като на старата ми кола, ако не бъркам тази аларма е българско производство, на моята сложиха дистанционно точно за 5 минути. Най-добре върви в някой сервиз за аларми и питай дали могат да ти сложат дистанционно. Между другото моят модул командваше ел. стъкла и осветлението на плафона, тази има ли такива магии?
        колега а, за какво служат двете врътки/H,L/ и какво показват двата диода /зелен,червен/,защото на моята е само с един за чувствителността и без диоди.
        Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
        Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

        Коментар


          #5
          Диодите са зелен и червен, зеления показва когато е включена, а червеното мисля че светваше, когато се взломи. Врътките са за чувствителноста, но кое как не съм сигурен.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар

          Working...
          X