Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ключа не изпраща сигнал до колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ключа не изпраща сигнал до колата

    купих си колата с трите ключа и алармата ми не работеше а само централното,а те са вързани...един ден отваряйки вратата алармата си решава че ще работи и се разпищява....имам си аларма и централно 4-5 месеца,които аз командвам от ключа и един ден аз не мога да отключа колата диода на ключа не свети....купувам си нови батерии 2броя панасоник CR 2016 3V JAPAN1 сменям ги,но цък неще...отворих си колата с ключа тя пищя,пищя и след известно време спря,НО алармата седи включена защото не съм я спрял и от време на време ми се активира алармата като си отварям колата...разкачам клемите ,но не спира...спира като си реши тя.....помогнете ми моля

    #2
    Колега, поне при мен батериите са 2032.

    Коментар


      #3
      аз наистина ще взема по мощни батерии може да е от тях,но ми е голямо неудобство да си имам аларма ,а да не работи

      Коментар


        #4
        сега се връщам от кафеджиев и ми казаха че не са срещали такъв проблем като моя.имали са случаи като да не ти работи алармата и централното от копчето на ключа макар че диода свети,но да ти работи алармата(диода и в колата ,който е като датчик да ти покаже че работи и е активирана),а копчето да не изпраща сигнал до колата и да не може да включва и изключва алармата и централното не са имали и не знаят кой и как да ми се реши проблема......батериите са ми чисто нови да кажа за всеки случай...имам и трите ключа...и 2та сините не изпращат сигнал до колата....странното е че и 2та спряха да работят в един и същ ден....

        Коментар


          #5
          Колега, ключа ти е просто предавател, за да работят нормално нещата ти трябва и приемник, най вероятно там е проблема. Иди на някой свестен алармаджия, да види дали ключа въобще праща сигнал (разни скенери за кодове и т.н.), ако ключа е добре значи трябва да се види дали приемника в колата приема каквото и да е. :D Както и да го погледнеш проблема ще е в едно от двете, или ключ (предавател) или алармата (приемник). А трябва да си провериш и антената на алармата ако имаш. Моята е една кирлива жичка която по някога късам като свалям таблото и се получава точно такъв проблем, но моята аларма е външна не е вградена.
          Fiat Tipo 1.4 i.e

          Коментар


            #6
            ми аз като неук ще питам къде е антената и ще вида какво ще направя,ако изобщо мога да направя нещо...

            Коментар

            Working...
            X