Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 16V 99г. - проблем с CODE

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    reter написа:
    а когато остава светнал пали ли колата
    Не, не пали. По надолу е ключа и алрмата която не е фабрична. Светодиода на ключа не свети при натискане. На диагностика изписва грешка имобилайзер. Диагностиката беше по-други причини.п.п. Kluchar - не е дизел бензин е. Не си обяснявам защо изписва на диагностика грешка имобилаизер. Човека директно като я прочете ме попита дали е махан имобилаизера. Диагностика беше с някакъв BOSCH kts ако има значение.
    Прикачени файлове

    Коментар


      #17
      lancia code

      lancia CODE при тебе е доблирано централното с аларма МАК Българска а иначе кода като не изгасне не трябва да пали това му е и работата може от алармата да има нещо да прекъсва важна верига и за това да не пали и да свети кода а може и CODE да се ебава нещо временно на момент може да се погледне а имаш ли друг ключ с него прави ли така
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #18
        Нямам само този е. Това за доблирането е ясно, човека каза изрично че имо-та е изключено, а на българската аларма също не е свързан. Ам засега не ми пречи, ще си я карам така. Интересно е че го прави без да има някаква основателна причина.

        Коментар


          #19
          BobyK написа:
          Значи преди време имах съвсем същия проблем, ама същия. И аз се чудих какво ли не, докато една сутрин просто имобилайзера отказа да изгасне каквото и да правя. Та ми се наложи сам и бързо да отстраня проблема (неволята учи), взимаш една отверка и сваляш пластмасата под волана, така че да видиш бубината и кабела на четеца(на имобилайзера), аз очаквах да видя и някаква букса която да прави проблеми но нямаше, просто бубина с кабелче - та поразмърдах ги, пораздърпах кабела, така и не открих на къде отива ама в резултат на това проблема изчезна напълно. Вече 3 години след това всичко си е ОК. Та първо провери варианта лоша връзка защото мисля е най-вероятен и после търси "майстори" иначе само ще са набуташ. Решението на проблема ми отне 5-6 мин (щото бързах за работа).
          колега златен си.. извърших прицедурата и за 2 дена не ми е правило проблем а преди това ми го правеше на всяко 2-3-то палене благодаря много
          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

          Коментар


            #20
            пффф неска пак ми го напраи и сигорно 10 пъти завъртях докато го отчете..
            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

            Коментар


              #21
              Re: Bravo 1.6 16V 99г. - проблем с CODE

              reter написа:
              .... значи понякога кода не изгасва.. връщам от контакт.. давам пак и след няколко пъти се оправя...
              Аз също имам този проблем. Дано само не ми направи някоя магария по време на движение, че последствията може да са сериозни.
              SEAT Leon Cupra 300
              Triumph Street Triple 765 R

              Коментар


                #22
                Re: Bravo 1.6 16V 99г. - проблем с CODE

                VooDoo написа:
                reter написа:
                .... значи понякога кода не изгасва.. връщам от контакт.. давам пак и след няколко пъти се оправя...
                Аз също имам този проблем. Дано само не ми направи някоя магария по време на движение, че последствията може да са сериозни.
                в аутодата-та ако не се лъжа де.. има ръководство как да препрограмираш имобилайзера и да му въведеш наново кодовете чрез червения ключ.. освен да пробвам този вариант
                Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                Коментар

                Working...
                X