Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос за алармата.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос за алармата.

    колеги някъв проблем имам явно с алармата имам централно на колата и аларма ,но алармата е изключена и като я пусна с кючето. (пиука 1 пат и спира и мисля , че тръгва) но..имам две дистанциони 1 то от коиото не става за нищо а другото го натиснах исвири веднъж и замлъкна някои знае ли какво да правя ? (дали е от дистанционото или алармата е бъгната нещо.. ) човека от които купих колата ми каза ,че може да трябва нова батерия да взема ,но не знае дали ще стане
    Fiat Punto 1.2 75hp 95.

    #2
    Ами пробвай с нова батерия, може наистина да е от Нея.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      ще го пробвам това да а няки друг ако се сети нещо да сподели
      Fiat Punto 1.2 75hp 95.

      Коментар


        #4
        Нищо не Ти коства да пробваш да смениш батерията на другото дистанционно у-ние струва 3-4 лв.Щом казваш че алармата пиука един как разбра че не работи, отвори врата, ритна колата и Тя не се задейства ли какво?
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          колеги пробвах всичко с тая аларма включвам я с кючето затварям врати капраци ритам я блъскам :D отварям вратите .. и никъв резултат Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
          Fiat Punto 1.2 75hp 95.

          Коментар


            #6
            Ако дистанционното е стояло дълго време без батерия може да забрави кода. Отиди при някой алармаджия да ти обучат ново дистанционно, не вярвам да ти струва повече от 20лв.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар

            Working...
            X