Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странно чукане при стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    точно на студен двигател чука,а на леко загрял вече изчезва(това от луфт в опорите на вала).чукането трябва да е малко силничко и глухо.също важен момент е да си провериш шайбата на алтернатора,но ти от там ще започнеш като откачиш ремъка.

    Коментар


      #17
      Довечера ще се пробвам да запиша как звучи чукането и да го кача тук.Мислих за алтернатора ,но както казах преди събота не мога да сваля ремъка , на работа съм а много рано се мръква .
      Fiat Stilo MultiJet 120 PS
      Multiwagon

      Коментар


        #18
        bgeorgiev написа:
        И аз за повдигач мислих ама ми се струва , че звука е по-ниско и по в дясно , но може да се лъжа , защото звука се отразява и лъже.И въобще не ми се ще да е повдигач
        .Ти си с пулове,нямаш хидравлични повдигачи.
        Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

        Коментар


          #19
          Нищо не можах да запиша Запалих колата работи около две минути и тъкмо зачочна да чука и докато включа телефона на запис, чукането спря.Явно ще се свалят подкалници и ремъци, ама не е проблем времето е супер
          Fiat Stilo MultiJet 120 PS
          Multiwagon

          Коментар


            #20
            а да си си помислил че може да е обтяжно рамо на пистовия ремък или фрайлайф на динамото
            STILO JTD

            Коментар


              #21
              Свалих ремъците и проверих всички ролки и обтегачи и на пистовия и на ангренажния и шайбата на алтернатора и никъде не намерих нищо подозрително.Сега чукането го няма , а това най ме притеснява , защото не мога да разбера от какво е и с гаранция пак ще се появи .
              Fiat Stilo MultiJet 120 PS
              Multiwagon

              Коментар


                #22
                Може би нещо не си изкусурил първия път.
                Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                Коментар


                  #23
                  Не го изключвам като вариант и дано е така
                  Fiat Stilo MultiJet 120 PS
                  Multiwagon

                  Коментар

                  Working...
                  X