Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за ново Пунто дизел автоматик?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за ново Пунто дизел автоматик?

    Здравейте, аз не робувам на марки, но италианските коли винаги са били сред тези, които харесвам. Не слушам мненията, че са чупливи, защото и за френските се говори същото, а до сега сме доволни да чукам на дърво от нашите френски. Търся градска кола, като имам само две изисквания - автоматик или роботизирана кутия (по-удобно е за задръстванията) и дизел (ще се кара често, а и автомат бензин гълта много). Видях, че последното Пунто има такива версии на старо. Какво мислите за тях, как са автоматиците на Фиат? По принцип се оглеждах за първото браво, но май от тях няма с такива кутии дизел. Освен това като размер новото пунто е колкото първото браво, а новото браво ми идва твърде голямо за тесните градски улици. Та, какво мислите за Пунто дизел с автоматична (или роботизирана) кутия?

    #2
    Разбира се автомата е благинка, иска си своето( хубаво масло и т.н.) .Гледай само да не боскува при подаване на газ! По-старите автоматици също са надеждни( при Фиат са Японски)! Пожелавам късмет! :D
    brava 1.6(avtomatik) R.I.P.\ АР 147 1.9JTD

    Коментар

    Working...
    X