Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

спад на мощност при 2800 оборота браво 1.9 жтд 105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    спад на мощност при 2800 оборота браво 1.9 жтд 105

    Здравейте колеги,колата я имам от скоро,ходил съм на поне 4-5 диагностики и никъде не са разбрали какъв е проблема,при 2800 оборота колата сякаш губи мощност,забива моцуна ,не е много голяма разликата но се усеща : )) някой идеи ?!?!

    #2
    Дай лог на дебитомера и оборотите от 1500 до 4500 на 3-та със "сичката" газ.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      wwalker написа:
      Дай лог на дебитомера и оборотите от 1500 до 4500 на 3-та със "сичката" газ.
      Близката седмица не мога да дам лог,но съм сменял дебитомер-а сас друг и е същата работа

      Коментар


        #4
        Провери си да не би изолацията на капака не ти запушва въздушните пътища, че е масов проблем. С колега от форума тествахме дебитомери, датчици за налягания и прочие докато накрая се оказа, че кечето му затапва въздуха и губи мощност заради това.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          jenshen73 написа:
          Провери си да не би изолацията на капака не ти запушва въздушните пътища, че е масов проблем. С колега от форума тествахме дебитомери, датчици за налягания и прочие докато накрая се оказа, че кечето му затапва въздуха и губи мощност заради това.
          кой капак да проверя извинявай ?

          Коментар


            #6
            Всички 105-ички го имат това - набира до към тези обороти и има едно леко като дупка, което се усеща като спад в тягата.

            Коментар


              #7
              като вдигнеш капака виж да не му е провиснало кичето,че застава на пътя на въздушния поток,а дали е точно това е друг въпрос.трябва в момента да хвърляме боб за да разберем

              Коментар


                #8
                Airfan написа:
                Всички 105-ички го имат това - набира до към тези обороти и има едно леко като дупка, което се усеща като спад в тягата.
                Потвърждавам. И при Либра е така. Замисля се и след това хуква отново.
                Lancia Lybra 1.9 JTD LX - италиянския мерцедес

                Коментар


                  #9
                  Deqn написа:
                  Airfan написа:
                  Всички 105-ички го имат това - набира до към тези обороти и има едно леко като дупка, което се усеща като спад в тягата.
                  Потвърждавам. И при Либра е така. Замисля се и след това хуква отново.
                  При мен беше същото при 2.4Единствено с дебитомер който показва с 100мг повече го няма проблема или когато ЕГР-а не е затапен.

                  Коментар


                    #10
                    chaveto написа:
                    Deqn написа:
                    Airfan написа:
                    Всички 105-ички го имат това - набира до към тези обороти и има едно леко като дупка, което се усеща като спад в тягата.
                    Потвърждавам. И при Либра е така. Замисля се и след това хуква отново.
                    При мен беше същото при 2.4Единствено с дебитомер който показва с 100мг повече го няма проблема или когато ЕГР-а не е затапен.
                    аз пробвах затапих го,пак така ..ама то забива и не трагва

                    Коментар


                      #11
                      И аз съм за "турбо дупка". И при мен е така. Не забива муцуна както казваш, но се усещта, като че ли си отпуснал педала на газта за момент.Виж тези теми.цъкцъкИмаше още една тема, в която питах същото нещо, но не я намирам.ЕДИТ: Намерих я: цък
                      04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                      Коментар


                        #12
                        Айде всички дето сте с турбо дупки, да споделите коя версия на софтуера ползвате ?
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          emzo написа:
                          Айде всички дето сте с турбо дупки, да споделите коя версия на софтуера ползвате ?
                          С всяка версия се усеща малко или много. Не съм карал ЖТД105 без "дупка".

                          Коментар


                            #14
                            1

                            Airfan написа:
                            emzo написа:
                            Айде всички дето сте с турбо дупки, да споделите коя версия на софтуера ползвате ?
                            С всяка версия се усеща малко или много. Не съм карал ЖТД105 без "дупка".
                            Би ли обяснил какво разбираш под турбо дупка .
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

                            Коментар


                              #15
                              Описано е в темата няколко пъти, в мнения 1, 6, 8 и 11, като в 11 дори има линкове към подобни теми. Не ти се чете ли?

                              Коментар

                              Working...
                              X