Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спукан маркуч на кулер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спукан маркуч на кулер

    Колеги помощ,отскоро съм собствени на фиат крома 2005 год. 1.9 дизел автоматик,днес ми се спука маркуча от интеркулера към смукателя ако някои знае на какво може да се дължи това и каде мога да намеря такъв маркуч моля да помогне.

    #2
    Може да се е опирал в нещо, при някакъв ремонт може да е бил одран с нещо и да се е спукал или просто да се е спукал от годините. Лично като човек патил от такова нещо таман два пъти за две години си вземи от онези силиконовите (тунинг) колена + алуминиеви тръби за правите участъци и ще забравиш за проблема за доста дълго време.
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      Re: Спукан маркуч на кулер

      ivanp написа:
      Колеги помощ,отскоро съм собствени на фиат крома 2005 год. 1.9 дизел автоматик,днес ми се спука маркуча от интеркулера към смукателя ако някои знае на какво може да се дължи това и каде мога да намеря такъв маркуч моля да помогне.
      режеш маркуча на спуканато място,напъхваш една тръба,стягаш със скоби и ремонта ти излиза макс 5лв
      Bravo 1.9d 97г

      Коментар


        #4
        Да и това е вариант, но ако се е спукал от години те си, това е временно решение, и скоро пак ще се наложи ремонт.
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар

        Working...
        X