Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Stilo 1.9 JTD Проблем при работа на празен ход

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Емо затова е форум не ги нападай.може и някои неща да не ги знаят на 100 пр .на всеки се случва.и на мен ми мирише на турбина изпаднала в будна кома,но все пак нищо не се знае пък и не сме врачки.

    Коментар


      #17
      Ето това е превода от ръководството.Може и да касае коли с круиз контрол,но никъде не се опоменава дали е оборудвана колата на колегата с темпомат. Ключът е разположен на педала наспирачки за контрол на спирачните светлини и изпраща двасигнали към контролния съвет.При отпускане на спирачния педал ефон, сигналът се тълкува отуправляващото устройство катоположението на отрицателното ускорение,по този начин позволява да сепроверка на надеждността насигнал от потенциометърапедала на газта.Сигналът се използваза контрол на круиз контрол(ако има такъв), да се разоръжиускоряване временно.Просто съм цитирал сервизни данни.
      Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

      Коментар


        #18
        Здравейте, колеги. Малко се забавих с диагностиката и всичко, но се оказа накрая, че е от турбото... заминало е и заради товаправи така. Имате ли някаква идея за сервиз в София, дето да ги оправят или пък цени за нова турбина ?
        Fiat Stilo 1.9 JTD

        Коментар


          #19
          искрено ти съчуствам.търси или втора употреба в добро състояние или рециклирано.рециклираните вървят по около 800лв,а втора употреба-150-200лв

          Коментар


            #20
            Аз искам да попитам дали турбината от Стило 115 к.с. става и на Стило 80 к.с., щото ако е така да търся и такива турбини. Вие имате ли идея дали са съвместими нещата ?
            Fiat Stilo 1.9 JTD

            Коментар


              #21
              идея нямам,но най-вероятно няма да са съвместими

              Коментар


                #22
                Ако турбината на Стило 80 е като на Пунто 80 - не става, коренно различни са от тази на 115.
                Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                Коментар


                  #23
                  Стило 80 е с фиксирана геометрия а 115 с променлива.
                  Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                  Коментар

                  Working...
                  X