Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем - 1.9 jtd не пали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем - 1.9 jtd не пали

    Здравейте, надявам се да съм оцелил мястото за пускане на тази тема.Имам следния проблем: правих едни неща по охладителната система на колата и съм забравил колата на контакт, като тя е стояла така докато падне акумулатора - някъде около 15-20 часа.Заредих акумулатора обаче сега не пали. Върти се едно ми се е включил имобилайзера.На самото табло ключето за имобилайзер не светва въобще. Възможно ли е нещо да е изгоряло по електрониката или се е прецакал имобилайзера.Колата е 1.9 жтд 2000 г. 105 коня.
    Alfa Romeo 147 2004 mJetd

    #2
    пробвай с "шоковия" бутон(номира се на прага в краката на шофьора)
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #3
      Дори не знаех че има такъв бутон.Сега ще го видя къде се намира и ще пробвам.
      Alfa Romeo 147 2004 mJetd

      Коментар


        #4
        Гледах ама нещо не го виждам. Май няма такъв бутон а и във форума не видях някъде да пише нещо за шоков бутон
        Alfa Romeo 147 2004 mJetd

        Коментар


          #5
          Не е от бутона.Провери си предпазителите. Както главните при двигателя - тези около акумулатора, така и тези под волана.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            vensai написа:
            Гледах ама нещо не го виждам. Май няма такъв бутон а и във форума не видях някъде да пише нещо за шоков бутон
            не гледаш както трябвапомпата в резервоара работи ли?
            Bravo 1.9d 97г

            Коментар


              #7
              nsn написа:
              vensai написа:
              Гледах ама нещо не го виждам. Май няма такъв бутон а и във форума не видях някъде да пише нещо за шоков бутон
              не гледаш както трябвапомпата в резервоара работи ли?
              На диагностиката ми показа че само имобилайзера не намира ключа.Всичко друго по диагностиката ми казва че работи. Би трябвало да я отрази ако не работи, или само така си мисля Как мога да я проверя механично ?За шоковия бутон няма ли снимка как изглежда ?Ще стане ли ако се препрограмира екуто да е без имобилайзер ?
              Alfa Romeo 147 2004 mJetd

              Коментар


                #8
                vensai написа:
                nsn написа:
                vensai написа:
                Гледах ама нещо не го виждам. Май няма такъв бутон а и във форума не видях някъде да пише нещо за шоков бутон
                не гледаш както трябвапомпата в резервоара работи ли?
                На диагностиката ми показа че само имобилайзера не намира ключа.Всичко друго по диагностиката ми казва че работи. Би трябвало да я отрази ако не работи, или само така си мисля Как мога да я проверя механично ?За шоковия бутон няма ли снимка как изглежда ?Ще стане ли ако се препрограмира екуто да е без имобилайзер ?
                свали пластмасата под волана извади буксата на контактния ключ и я напръскай с контактен спрей
                Bravo 1.9d 97г

                Коментар

                Working...
                X