Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Скудо - свети предупредителна лампа на таблото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Скудо - свети предупредителна лампа на таблото

    Здравейте колеги,Нов съм във форума и първо проверих дали няма някоя тема, но не открих нищо. От скоро съм собственик на фиат скудо 1.9 тд и свети една лампа на таблото. Мислех че е ниско ниво на антифриза долях, но пак свети. После смених горивен филтър и пак свети, а нямам сервизна книжка на автомобила за да видя какво означава. Някой може ли да помогне. Благодаря
    Прикачени файлове

    #2
    мисля че тази е за нивото на течноста за сервото на волана, моето скудо беше с другото табло, но почти същата като тази лампа ми светна и доста се чудех докато не разбрах че била за сервото

    Коментар


      #3
      и там също проверих, но първото което е че там не видях датчик. А нивото като го гледах дори беше над максимума.

      Коментар


        #4
        Колега свали си това:http://www.filecrop.com/79662739/index.htmlНа 167-169 страница пише за какво е. Знака сигнализира за вода в филтъра. Не знам обаче защо продължава да свети след като си го сменил.
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          Ако буксата на датчика не е влязла добре или да е успял да повреди датчика...
          ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
          ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

          Коментар


            #6
            Фиат Скудо - свети предупредителна лампа на таблото

            Днес отворихотново горивния филтър и свалих датчика за вода в горивото, източих всичко което е останало в чашката, полсе продухах с въздух всичко което е останало и нещата изглеждат по друг начин. Вече лампата не свети, но дано няма в резервоара още вода. Мерси на колегите. Весели празници!!

            Коментар


              #7
              резервуар

              Здравейте и от мен. Интересува ме някой знае ли как се чисти сондата в резервуара на СКУДО 1.9 Д ? Във фургона няма капаче до него но не вярвям че трябва да го смаквам целия.
              Фиат МАРЕА 1.9 ТД100
              харчи: DOSTA

              Коментар

              Working...
              X