Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кофти шум тд 100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Dido_Lyubenov написа:
    Сменя се цялата помпа. Като натиснеш съединител, шума остава ли ? И като махнеш пистовия ремък, и запалиш без него, остава ли този шум ? Кога си сменял ремъци и ролки ?
    Колега при мен има същия шум и като натисна съединителя шумът изчезва. Какво значи това?
    Fiat Marea HLX TD100 98г.

    Коментар


      #17
      viruses79 написа:
      Dido_Lyubenov написа:
      Сменя се цялата помпа. Като натиснеш съединител, шума остава ли ? И като махнеш пистовия ремък, и запалиш без него, остава ли този шум ? Кога си сменял ремъци и ролки ?
      Колега при мен има същия шум и като натисна съединителя шумът изчезва. Какво значи това?
      Обикновено, че няма достатъчно масло в скоростната кутия, да маже пъвичния вал, а по някога и че трябва да се сменят лагери в скоростната кутия. Все пак е важно да отбележиш, кога точно изчезва този шум, защото може и от аксиалния лагер на съединитела да е, ако приплъзва при напълно отпуснат педал.
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #18
        И аз имах подобен проблем на Бравото като натисна съединителя и изчезваше шума.Оказа се скоростната кутия ... блокира си на 4-та скорост...Дано при теб да е друг проблема.Поздрави!

        Коментар

        Working...
        X