Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нестабилни обороти на Марея ТД75

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нестабилни обороти на Марея ТД75

    Не успях да случа на майстори и това си е . След смяна на главата,клапани ,ангр. комплект ,ремонт на помпа ,датчик колянов вал и куп други ремонти колата вече не е същата. Сега трябва да подавам газ ,когато паля ,защото иначе оборотите са нестабилни. Запаля ли я без да подам газ се почва едно тресене,оборотите се лутат между 500-700, мирише на нафта , пуши ... Вече не знам къде да я карам на майстор.

    #2
    Re: Нестабилни обороти на Марея ТД75

    baran написа:
    Не успях да случа на майстори и това си е . След смяна на главата,клапани ,ангр. комплект ,ремонт на помпа ,датчик колянов вал и куп други ремонти колата вече не е същата. Сега трябва да подавам газ ,когато паля ,защото иначе оборотите са нестабилни. Запаля ли я без да подам газ се почва едно тресене,оборотите се лутат между 500-700, мирише на нафта , пуши ... Вече не знам къде да я карам на майстор.
    Съжалявам човече ,но си много далеч,иначе с удоволствие!Защо сте правили ремонт на Помпата? Датчика на коляновия вал при теб не играе роля за управление на помпата!Трябва да се направи проверка на зацепването на ангренажа,хлабина на клапани,,компресия,центровка на ГНП.Ако последната е отваряня и затваряна от човек който не я е проверил на стенд ,може да се наложи стендоване на помпата!Няма начин да не стане като по учебник!Успех!

    Коментар


      #3
      Помпата ми я качваха на стенд , надявам се да са я зацепили и правилно . Нещо ме съмнява дюзите да не са причината , но не разбирам толкова. А до Ямбол може и да прескоча скоро.

      Коментар


        #4
        Оставете ги тия дюзи намира!Проблема определено не е в тях!

        Коментар


          #5
          Човекът,който ми прави помпата , ми даде 6 месеца гаранция,явно трябва да му я карам пак .

          Коментар


            #6
            Тук немога да кажа в кой е вината,в този който я е монтирал или в този който я е правил!Истината е някъде там!!! :D Успех!

            Коментар


              #7
              Пак не откриха проблема . Турбото ми е омаслено,казаха че вероятно е от него. Ще я карам докато се разпадне и няма се занимавам повече с нея.

              Коментар

              Working...
              X