Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Фиат Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Фиат Стило

    Здравейте искем де хпопитам какво да правя и къде. Става въпрос за Фиат Стило 2003 1.9 JTD както си карам гасне след около 20-30 секунди отново паля и тръгвам. Закачах я на компютър и ми излиза грешка P0191 смених филтъра за горивото но не с оригинален а с друг който няма къде да се сложи датчика за вода които де намира в филтъра. Къде в София има свестен сервиз за фиат където да я закарам и да ми свършат качествено работа.

    #2
    А като я закача не ти ли казаха какво означава грешката ? Заминал ти е датчика за високо налягане.
    Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

    Коментар


      #3
      глупости-за пореден път пиша -блокирва регулатора,това от боклуци.смени си филтъра,почисти регулатора и черпи бира.

      Коментар


        #4
        ivel написа:
        глупости-за пореден път пиша -блокирва регулатора,това от боклуци.смени си филтъра,почисти регулатора и черпи бира.
        и аз го ядох този вече и точно по този начин го оправих благодарение на колегата ivel
        STILO 1.9 JTD REMAP POWER---->Кen Block inside

        Коментар


          #5
          Здравейте, да ви кажа беше ми много зацапан датчика за високото налягане но след едно хубаво почистване към момента работи и колата си е добре. Благодаря ви за оказаното съдействие но сега трябва да си сменя филтъра.

          Коментар


            #6
            бързай

            Коментар


              #7
              komisariat написа:
              сега трябва да си сменя филтъра.
              Aко е на под 30000км хич не си хаби парите.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар

              Working...
              X