Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с ТД_100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не, защо ?
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #17
      Dido_Lyubenov написа:
      Не, защо ?
      Аз съм отварял(с идея да им върна живота)!Тези които съм базикал ,няма как да стане така че да откаже клапана(да не пуска гориво)!В същност това което се поврежда е че с времето губят способноста да уплътняват и така тя вече не работи както трябва нито когато ти потрябва да подкачиш,нито отсича пътя на нафтата дасе върне назад.Когато се повиши съпротивленито на придвижване на горивото преди крушата(запушване на цедката) в състемата се получава подналягане което предизвиква крушата да се свие.Идва момент когато стените и се допират и по този начин блокират изцяло преминаването на горивото.В момента колегата си мисли че си е решил проблема.Аз обаче не мисля така и най отговорно заявявам че това със отстраняването на крушата е грешка!!!Сам ще стигне до това решение в момента в който си смени горивния филтър :D Не ми се рови в момента,но имах някъде информация за това какво под налягане е нормално да има когато помпата работи.Сам се сещаш че има манометри и може да се следи за повишено съпротивление на преминаване на горивото.В случая крушата е онагледявала точно това!!!! Имал съм случаи когато идват със въпроса,защо става така? "Вече трета круша слагам и тя се разваля"!!!Поздрави!

      Коментар


        #18
        Съгласен съм с теб. Тоя въпрос с отстраняването на крушата много пъти е коментиран и винаги съм бил против, по същите причини по които и ти. Дано колегата си прочете отговорите на въпроса и да си отстрани проблема. Това ми напомня че и аз трябва да ревизирам мойта сонда, че от 4 години не съм я проверявал в какво състояние е. Преди беше като нова, но може и да се е позадънила вече.
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          #19
          Dido_Lyubenov написа:
          Съгласен съм с теб. Тоя въпрос с отстраняването на крушата много пъти е коментиран и винаги съм бил против, по същите причини по които и ти. Дано колегата си прочете отговорите на въпроса и да си отстрани проблема. Това ми напомня че и аз трябва да ревизирам мойта сонда, че от 4 години не съм я проверявал в какво състояние е. Преди беше като нова, но може и да се е позадънила вече.
          То и аз ще отварям при мен,но по други причини.Помпата отказа.Аз карам и паля на газ,но зимата наближава.Лошото е че имам проблеми в момента,а финансите никога не стигат.Това не ми пречи да имам план за доработка на някои нещица :D Поздрави!

          Коментар

          Working...
          X