Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Фиат Мареа 1.9тд75

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Фиат Мареа 1.9тд75

    Добър ден на всички!Искам да попитам за този мотор тд75 дали може да се постави турбо и интеркулер от Мареа 2.4тд125 и ако може да се постави да ми обясните как става.Предварително благодаря за отговорите.Лек ден на всички.

    #2
    Re: Въпрос за Фиат Мареа 1.9тд75

    summe написа:
    Добър ден на всички!Искам да попитам за този мотор тд75 дали може да се постави турбо и интеркулер от Мареа 2.4тд125 и ако може да се постави да ми обясните как става.Предварително благодаря за отговорите.Лек ден на всички.
    Приятелю,първо ще ти охладя ентусиазма!!!!На този мотор какво и турбо да сложижиш и какъвто и колер да монтираш няма да я направиш самолет!!!!!Причината е само една! На ГНП-то няма монтиран турбо коректор,което ще рече на Български език,че колкото и да надуваш в колектора,помпата не знае това и няма как да даде повече гориво на повечето постъпил въздух.С две думи ме разбра,нали :D !!! Е има и добри новини!Предложението ми към теб е да се направи хибридна помпа като се ползва половината от твоята и се надгради със турбо коректор.Тогава определено колата ще тръгне и ще върви като ТД100,а защо не и по-добре ако я понадуя малко!Поздрави!

    Коментар

    Working...
    X