Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило - сменяли ли сте датчик колянов вал ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Благодаря . Ще огледам къде се намира и как е захванат.Независимо че съм обявил Стилото за продажба ще си взема да си го имам защото не се знае ,знае ли кога може да ме изпорти. :D Дано имам късмета да изтрае до края на седмицата, че отивам на Банско за няколко дни от утре. :D
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #17
      До стартера е на Стилото.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        Аз сменях на Алфата, ама той двигателя нали е като на Стилото. Още като отидох да я гледам като дойде от Италия я запалих и почнахме да лафим нещо и след 20-тина минути изгасна и няма палене. Остана си на паркинга. На другия ден я карах и нямше ядове. После стана по-сериозно и загрееше ли веднага гаснеше. Тръгнах към един сервиз и загасна точно на завоя където от Сименоновско се качваш към околовръстното посока Бояна. Та и аз така на стартер и леко полеко назад, че запуших движението на доста кофти място :D Аз лично го смених с оригинален от Браво JTD, че такъв имах, а беше Неделя.
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          #19
          В Е.АУТО.БГ цената за БОш е 88лв.
          Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

          Коментар

          Working...
          X