Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТД 100 издуха гарнитура

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ТД 100 издуха гарнитура

    Колеги карам вече 7-ма година фиатка мареа ТД 100, ама тия дни ме предаде. Отхлупих и главата и кво да видя: гарнитурата цъфнала между 2 и 3 цилиндър. Като погледнах се изненадах - гарнитурата беше от клингирит. Бях чувал че тия коли са с метални гарнитури- това вярно ли е? Като разглабях мотора всички скоби за водните съединения и турбото бяха от така наречените "оригинални", т.е. не могат да се ползват втори път. Възможно ли е тая кола да е излязла от завода с такава гарнитура. Сега се чудя каква гарнитура да сложа. Помагайте!
    притиква смешна количка

    #2
    да такава е гарнитурата ,само на jtd са метални

    Коментар


      #3
      Как каква бре колега, нова слагай разбира се. Сложи си ВИКТОР РЕЙНЦ или ПАЙЕН
      Фиат МАРЕА 1.9 ТД100
      харчи: DOSTA

      Коментар


        #4
        avent написа:
        Как каква бре колега, нова слагай разбира се. Сложи си ВИКТОР РЕЙНЦ или ПАЙЕН
        Явно въпроса му е бил, метална или от клингерит.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Има варианти и за двата вида гарнитури,мога да ти дам номерата по Рейнц, 61-35620-00 -тази е клингиритената и цената и е около 70лв., 61-35625-00 -тази е металната и нейната цена е около 90лв.Говорим за марката Рейнц,вече Пайена е по-евтин.
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            TD 100 издуха гарнитура

            Благодаря колега за изчерпателния отговор.Поставих метална гарнитура на VIKTOR REINC за по-сигурно.Пробвах вече колата и се държи добре. Надявам се да не ми прави повече такива номера.
            притиква смешна количка

            Коментар


              #7
              Re: TD 100 издуха гарнитура

              totu написа:
              Благодаря колега за изчерпателния отговор.Поставих метална гарнитура на VIKTOR REINC за по-сигурно.Пробвах вече колата и се държи добре. Надявам се да не ми прави повече такива номера.
              Няма проблем колега,за това е форума да си помагаме с каквото можем.Дано да нямаш проблем повече с гарнитурата.
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар

              Working...
              X