Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat punto 1.9 jtd 99' не пали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat punto 1.9 jtd 99' не пали

    Кое е релето за помпата в резервоара или бушон? Не работи ако и подам дирекно ток работи... Не идва ток до там.Благодаря предварително с търсачката не можах да намеря нищо...

    #2
    Има един инерционен бутон. Направен е с цел при удар да прекъсне гориво - изтичане от резервоара. Той прекъсва именно тамошната ( подкачващата) помпа и ефекта е на лице - няма палене. При Бравата се намира под лайсната до прага на шофьорската врата. Така си патих преди години от него. Елиминирах бутона и колата си запали от раз. Виж първо него. Те правят тези мизерии из нашите пътища осеяни с дупки.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #3
      И аз така прочетох днеска.. Точно след удар спря да пали. И аз четох , че е или под седалката или точно под лайсната, под седалката няма , свалих лайсната не можах да видя , утре пак ще видя, какво представлява?

      Коментар


        #4
        бутона се намира до педалите точно където свършва лаисната на прага поне при браво
        Bravo 1.9d 97г

        Коментар


          #5
          Мисля че беше някъде около жабката на Пунто на една позната бензинката каза че там го е открила май острани на жабката.P.S.Мислех че дизелите нямат такова нещо само бензинките.
          Fiat Punto JTD HLX 1999

          Коментар

          Working...
          X