Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гарнитура за Фиат Мареа 2.4ТД 125

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гарнитура за Фиат Мареа 2.4ТД 125

    Здравейте Колеги, реших да се обърна към вас защото виждам че има добри отзиви. Въпроса ми е колко пари трябва да хвърля за гарнитура на Фиатчето..

    #2
    За гарнитурата като резервна част, или за всичко със смяната?
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #3
      Колега, ако можеш да ми кажеш и като част колко ще излезе и като работа ще ти бъда мн благодарен

      Коментар


        #4
        Здравей,предполагам говориш за гарнитура на главата,ако е така на Рейнц цената е около 100лв.,а на Payen белгийски също не толкова лоши варианти е около 50-60лв.Вече за работа с точност не мога да кажа.
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар


          #5
          noDOUBHT написа:
          Колега, ако можеш да ми кажеш и като част колко ще излезе и като работа ще ти бъда мн благодарен
          Здравек колега. На моята Брава, ремонта и струваше 570 лв и включваше:гарнитура на глава, гарнитура изпускателни колектори, гарнитура всмукателни колектори, шлайф глава, афренажен ремък и ролки - комплект, работа.Смених ремъците, защото им беше дошло времето. Работата е доста. Двама човека в един сервиз я вършат за почти цял ден.Накрая палиш и си тръгваш.
          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

          Коментар


            #6
            Колеги, благодаря ви за бързите отговори и информация !! : :P

            Коментар

            Working...
            X