Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило понякога гасне в движение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стило понякога гасне в движение

    Здравейте!Искам да попитам за един проблем.Колата ми е Стило и е дизелов двигател.Проблемът е следния:когато я карам понякога гасне както е в движение.Проблемът не е постоянен и немога да разбера точно на какво се дължи.Имам много различни мнения от приятели но нямам възможноста да проверя и сменя всичко.Ако някой може да помогне бих му бил много благодарен!Редактирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Кога гасне като загрее ли?
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #3
      Да аз я изчаквам да загрее хубаво защото мислех че е от големите студове и е замръзнал филтъра но днес пак същия проблем а навън е топло.

      Коментар


        #4
        Аз имах абсолютно същия проблем , и ми го направи два пъти , и като слезнах и се подпрях на клемата на акумолатора (+-овата) , и видях че е разхлабена , позатегнах я и като се прибрах я откачих , почистих малко окисление имаше и я монтирах обратно , стегнах я и оттогава една година вече няма никакви проблеми!Провери , не ти пречи тази проба като начало , но провери и двете клеми!Успех
        Fiat Marea Weekend
        HLX 1,9 TD 100
        1999

        Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

        Коментар


          #5
          Дано да е само от клемите.Не бях помислил за това.Ще го пробвам.

          Коментар


            #6
            иска диагностика за да може да се излекува
            Bravo 1.9d 97г

            Коментар


              #7
              датчик на коляновия вал,но ти трябва диагностика,всичко друго е свързано с врачките.провери дали когато не ще да запали и въртиш на стартер,стрелката на обротомера вдига ли се донякъде

              Коментар


                #8
                Ако гасне като позагрее - датчик колянов вал. Най-правилно е диагностика, както те е посъветвал колегата отгоре.Иначе хвърляме боб
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар

                Working...
                X