Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Марея ТД100 - проблем :смачкана круша-Решен с почистване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Марея ТД100 - проблем :смачкана круша-Решен с почистване

    Здравейте колеги , от известно време насам , ми прави впечатление , че като отворя капачката на резервоара за да зареждам и съска все едно е имало вакуум , но досега никога не съм имал проблеми , но днес (единствената разлика е , че за първи път от много време резервоара е почти пълен) , си запали без особенни проблеми от второто завъртане , и си тръгна ОК , но през по-голямата част от пътя към работата , който е около 11 км , колата вървеше все едно не и достига въздух или гориво , и след като стигнах в работата , вдигнах капака и видях , че крушата за принудително подкачване е смачкана!Някакви идеи на какво се дължи , бях чел една тема за почистване на цедката в резервоара , но дали е от това?
    Fiat Marea Weekend
    HLX 1,9 TD 100
    1999

    Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

    #2
    Я пробвай, като отвиеш капачката на резервоара, крушата ша се оправи ли. Вообще пусни въздух в резервоара и виж колата тръгва ли по-добре.
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    Коментар


      #3
      Еми ще пробвам , но си мисля , че и да има ефект пак няма да е зле да почистя цедкатаА някой може ли да ми каже цедката под задната седалка ли е или в багажника , колата е комби!
      Fiat Marea Weekend
      HLX 1,9 TD 100
      1999

      Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

      Коментар


        #4
        в багажника е колега от дясно.

        Коментар


          #5
          Благодаря на всички колеги които ми писаха !Проблемът се оказа точно цедката в резервоара , беше цялата като замазана с мазна каша , и имаше една много малка площ от нея през която минаваше нафтата!Сега все едно наистина не е мойта кола!
          Fiat Marea Weekend
          HLX 1,9 TD 100
          1999

          Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

          Коментар

          Working...
          X