Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения и отзиви за Мареа 1,9 джи ти ди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    дали гнп или помпа за високо налягане-все едно.вярно е че може би е по-правилнода се каже помпа за високо налягане,но да не би гнп-то да е помпа за ниско налягане.важното е да се разбере за какво става дума,а пък как точно се казва е без значение

    Коментар


      #47
      infineon написа:
      janyboy написа:
      chaveto написа:
      Я сега кажете при JTD дали е правилно на помпата за високо налягане да се казва ГНП. Защото много пъти ми е правена забележка, че при Jtd няма ГНП
      За мен е правилно - това си е пак вид гориво-нагнетателна помпа. Ето който не е виждал и не знае как работи CP1 помпа - да види http://vbox7.com/play4d8a6b1
      Това не е ГНП. Това е помпа за високо налягане от JTD мотор. Тоя дето е правил клипчето не го е написал правилно
      А какво е ГНП според теб, какво значи самото съкращение

      Коментар


        #48
        Продължаваме да оакваме темата на колегата.Призовавам да спрем.Някой ако го интересува нещо да си пусне тема.

        Коментар


          #49
          Колега, tgeorge, много си прав за късмета ! Все пак колкото и да ти я хвалим тая кола, отваряй си очите като я купуваш Пожелавам ти успех, и да направиш правилния избор ! И Късмет !
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #50
            гнп е гориво- нагнетателна помпа и не виждам какъв е проблема и на помпата за високо налягане в системи те за впръскване комън -рейл да и викат гнп съкратено

            Коментар


              #51
              Колеги, както се казва, аз ли си провлачих краката, не знам, но това не е тема за разясняване и коментиране на технически термини ! Да си направим една такава тема и да си обсъждаме кое ка ксе нарича. Съгласни ли сте ?
              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

              Коментар


                #52
                ами може би си прав да се спираме че пуснахме още 10 теми.дано някой не напише че са по-малко че отново ще се почне

                Коментар


                  #53
                  Та след четири страници тема, човек може да забрави въобще за какво е ставало въпрос в началото
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар


                    #54
                    ами май-май така стана

                    Коментар

                    Working...
                    X