Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения и отзиви за Мареа 1,9 джи ти ди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    абе и аз не знам на кого да повярвам за магданоза,защото наистина в русенско,а също по спомен и в пазарджик му викат меродия.май много се захласнахме,важното е че се разбира за какво става въпрос,а как му викат не е от чак такова значение.има и много още такива думи в автомобилите сединител-амбреаж, полуоска-полувал, биела-мотовилка,маслообирач-вложка,гумичка бутален пръстен-сегмент и какво ли още не

    Коментар


      #32
      ivel написа:
      абе и аз не знам на кого да повярвам за магданоза,защото наистина в русенско,а също по спомен и в пазарджик му викат меродия.май много се захласнахме,важното е че се разбира за какво става въпрос,а как му викат не е от чак такова значение.има и много още такива думи в автомобилите сединител-амбреаж, полуоска-полувал, биела-мотовилка,маслообирач-вложка,гумичка бутален пръстен-сегмент и какво ли още не
      Да, има такива думи, които значат едно и също нещо, ама не значат противоречиви неща.Ресора е тъп пружина, която е от лист и направлението й на работа е в различна равнина спрямо винтовата пружина. А това, че се използва за окачване в автомобил няма абсолютно нищо общо с думата.Това е все едно да кажеш на нафтата, че е бензин, защото се използва в двигател с вътрешно горене и го пише в някой онлайн речник.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #33
        BO написа:
        ivel написа:
        абе и аз не знам на кого да повярвам за магданоза,защото наистина в русенско,а също по спомен и в пазарджик му викат меродия.май много се захласнахме,важното е че се разбира за какво става въпрос,а как му викат не е от чак такова значение.има и много още такива думи в автомобилите сединител-амбреаж, полуоска-полувал, биела-мотовилка,маслообирач-вложка,гумичка бутален пръстен-сегмент и какво ли още не
        Да, има такива думи, които значат едно и също нещо, ама не значат противоречиви неща.Ресора е тъп пружина, която е от лист и направлението й на работа е в различна равнина спрямо винтовата пружина. А това, че се използва за окачване в автомобил няма абсолютно нищо общо с думата.Това е все едно да кажеш на нафтата, че е бензин, защото се използва в двигател с вътрешно горене и го пише в някой онлайн речник.
        Не си разбрал, ама може би и не искаш. Нафтата е гориво, бензина също. По твоята логика, ако кажа че горивната помпа е повредена, сигурно ще ме питаш къде съм видял гориво в дизелова кола ? Че тя върви с нфта :D Приемам че се заяждаш вече, и нямам намерение повече да споря с теб.
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          #34
          Я сега кажете при JTD дали е правилно на помпата за високо налягане да се казва ГНП. Защото много пъти ми е правена забележка, че при Jtd няма ГНП

          Коментар


            #35
            chaveto написа:
            Я сега кажете при JTD дали е правилно на помпата за високо налягане да се казва ГНП. Защото много пъти ми е правена забележка, че при Jtd няма ГНП
            За мен е правилно - това си е пак вид гориво-нагнетателна помпа. Ето който не е виждал и не знае как работи CP1 помпа - да види http://vbox7.com/play4d8a6b1

            Коментар


              #36
              и така може и иначе бива.вярно е че не е типичното гнп но си е помпа за високо налягане,така че все едно

              Коментар


                #37
                Aма колко му помогнахте на колегата ..... идея си нямате.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #38
                  Що бе Емо,само позитивни мнения и отзиви за колата има,аз ако бях на негово място вече щях да си я карам колицата :PЕ, вярно че доста поспамихме, ама и без това рядко ми се случва,пък и колегата ще научи нещо повече като бонус

                  Коментар


                    #39
                    emzo написа:
                    Aма колко му помогнахте на колегата ..... идея си нямате.
                    Хахахахаха много си прав колега, два-три дни ме нямаше и война стана. И то за един РЕСОР ))))

                    Коментар


                      #40
                      tgeorge написа:
                      emzo написа:
                      Aма колко му помогнахте на колегата ..... идея си нямате.
                      Хахахахаха много си прав колега, два-три дни ме нямаше и война стана. И то за един РЕСОР ))))
                      Ами - един ! Четтири са. Дано и това ти е било от полза, все пак в спора се ражда истината :D Успех !
                      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                      Коментар


                        #41
                        [quote="janyboy"]Що бе Емо,само позитивни мнения и отзиви за колата има,аз ако бях на негово място вече щях да си я карам колицата :PЕ, вярно че доста поспамихме, ама и без това рядко ми се случва,пък и колегата ще научи нещо повече като бонус ]Така е колега сега се прибрах наложи ми се да пътувам извън Варна за 2-3 дни и ако имам късмет утре или в други ден ще си я карам и естествено ще се похваля

                        Коментар


                          #42
                          Аааа забравих още нещо: да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички които взехте отновение по темата! А относно ресора: дали е от листи или е пружина, по-важно е по скоро като метнеш две торби цимент в багажника, да има кой да държи(а как го наричат все ми е тая) :D

                          Коментар


                            #43
                            А ако някой знае печен дизелджия във Варна, да казва, че хубаво нещо за дизелджия тук не съм чул, ни видял

                            Коментар


                              #44
                              Dido_Lyubenov написа:
                              tgeorge написа:
                              emzo написа:
                              Aма колко му помогнахте на колегата ..... идея си нямате.
                              Хахахахаха много си прав колега, два-три дни ме нямаше и война стана. И то за един РЕСОР ))))
                              Ами - един ! Четтири са. Дано и това ти е било от полза, все пак в спора се ражда истината :D Успех !
                              Благодаря колега! Май по скоро ми трябва късмет, че нали знаеш жена и кола на късмет се избирали. Или казано по друг начин: Не е важно какво прасе ще си вземеш- а важно е каква свиня ще излезе

                              Коментар


                                #45
                                janyboy написа:
                                chaveto написа:
                                Я сега кажете при JTD дали е правилно на помпата за високо налягане да се казва ГНП. Защото много пъти ми е правена забележка, че при Jtd няма ГНП
                                За мен е правилно - това си е пак вид гориво-нагнетателна помпа. Ето който не е виждал и не знае как работи CP1 помпа - да види http://vbox7.com/play4d8a6b1
                                Това не е ГНП. Това е помпа за високо налягане от JTD мотор. Тоя дето е правил клипчето не го е написал правилно
                                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                                FIAT БРАВО 1.2 16v
                                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                                Коментар

                                Working...
                                X