Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дизел замръзва решение.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Flow написа:
    ntodorov написа:
    Колега в Бургас ни зареждат с най-скапаните горива. Имам причини да го пиша. Миналата година от ЕКО ми замръзна. Тази от Петрол перфект. Не ми замръзваше тубната нафта от вътрешната на Лук-чето, но вече я няма.
    Колега, тя "вътрешната" ми е много ясна. Работя в обслужването на двете нови инсталации за хидро-обезсерване на дизел и бензин, там където за всеки час излизат по 208 тона нафта и 160 тона бензин с 6-8 ppm сяра. Горивата на изход от нас се държат с перфектни характеристики, от там нататък Пет години карах предимно с нафта на LUKoil, като зимата посещавам ски-курортите и съм попадал при подобни температури и ситуации, но до сега такъв проблем съм нямал.
    Да. Миналата година бях писал, че всъщност не знаем истинското качество на "горивата от извора". Смея да твърдя, че бях щастлив да ги "вкусвам". Но толкоЗ. НЕма вече. :D
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #92
      ntodorov написа:
      Flow написа:
      ntodorov написа:
      Колега в Бургас ни зареждат с най-скапаните горива. Имам причини да го пиша. Миналата година от ЕКО ми замръзна. Тази от Петрол перфект. Не ми замръзваше тубната нафта от вътрешната на Лук-чето, но вече я няма.
      Колега, тя "вътрешната" ми е много ясна. Работя в обслужването на двете нови инсталации за хидро-обезсерване на дизел и бензин, там където за всеки час излизат по 208 тона нафта и 160 тона бензин с 6-8 ppm сяра. Горивата на изход от нас се държат с перфектни характеристики, от там нататък Пет години карах предимно с нафта на LUKoil, като зимата посещавам ски-курортите и съм попадал при подобни температури и ситуации, но до сега такъв проблем съм нямал.
      Да. Миналата година бях писал, че всъщност не знаем истинското качество на "горивата от извора". Смея да твърдя, че бях щастлив да ги "вкусвам". Но толкоЗ. НЕма вече. :D
      Та с думи прости "вода газим, жадни ходим"... Само не откривам "идеята" тъкмо в Бургас качеството да е на толкова ниско равнище ?
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #93
        batproho написа:
        ntodorov написа:
        Flow написа:
        ntodorov написа:
        Колега в Бургас ни зареждат с най-скапаните горива. Имам причини да го пиша. Миналата година от ЕКО ми замръзна. Тази от Петрол перфект. Не ми замръзваше тубната нафта от вътрешната на Лук-чето, но вече я няма.
        Колега, тя "вътрешната" ми е много ясна. Работя в обслужването на двете нови инсталации за хидро-обезсерване на дизел и бензин, там където за всеки час излизат по 208 тона нафта и 160 тона бензин с 6-8 ppm сяра. Горивата на изход от нас се държат с перфектни характеристики, от там нататък Пет години карах предимно с нафта на LUKoil, като зимата посещавам ски-курортите и съм попадал при подобни температури и ситуации, но до сега такъв проблем съм нямал.
        Да. Миналата година бях писал, че всъщност не знаем истинското качество на "горивата от извора". Смея да твърдя, че бях щастлив да ги "вкусвам". Но толкоЗ. НЕма вече. :D
        Та с думи прости "вода газим, жадни ходим"... Само не откривам "идеята" тъкмо в Бургас качеството да е на толкова ниско равнище ?
        Ами нямаме никакви други алтернативни източници. ЕКО, МЕКО, Петрол ОМВ...е вярва ли някой, че си пълнят нафтоколонките с цистерни от Румъния, Гърция или Австрия...Впрочем Алпин дизел зареден на ОМВ - Поморин тоже замръзва...в Бургас на - 13 градуса - внезапно и в движение. Както и Flow писа качеството се губи някъде по пътя, веригата бензиностанции или в резервите на Лук, които ние имаме честта периодично да изпразваме...Знам ли ? Знам, че от завода не излиза лоша нафта за отредена консумация.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар

        Working...
        X