Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа тд 100 питане

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа тд 100 питане

    Колеги от скоро като я запаля сутрин пали и известни секунди се чуди кои пат да хване този проблем може ли да е от подгряващите свещи или е дюза какво е според вас Благодаря предварително
    FIAT FOREVER

    #2
    колега не искам да съм скептично настроен,ама първо си измери компресията.на-скоро имах такъв случаи с едно пунто.трудно пали и работи неравномерно пуши бяло отзад докато загрее.другото което можеш да видиш е дали не тече авансатора.

    Коментар


      #3
      не тя за паленето си пали няма дерт но се разтриса малко докато се осети кво да прави и то от скоро
      FIAT FOREVER

      Коментар


        #4
        marinavtom написа:
        колега не искам да съм скептично настроен,ама първо си измери компресията.на-скоро имах такъв случаи с едно пунто.трудно пали и работи неравномерно пуши бяло отзад докато загрее.другото което можеш да видиш е дали не тече авансатора.
        При мен това се случи като бях налял кофти нафта, но тук едва ли това е проблема...
        ex FIAT Marea 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          измери подгревните свещи ,от тях е най-вероятно

          Коментар


            #6
            аз мисля че е от свещите явно не може да запали нафтата добре и за това го прави и то само сутрин след това пали по барзо от бензинова ззза мен е свещи но кажете и вие
            FIAT FOREVER

            Коментар


              #7
              miro mareata написа:
              аз мисля че е от свещите явно не може да запали нафтата добре и за това го прави и то само сутрин след това пали по барзо от бензинова ззза мен е свещи но кажете и вие
              Не искам да съм лош пророк ,но осещам проблема на друго място.Не е задължително да съм прав!Провери си на първо време свещите.За да го направиш ще ти се наложи така или иначе да свалиш декоративния капак.Докато се ровичкаш там огледай моляте помпата за мазно.Дано няма!Само,че това претрисане ако не е свещ,значи е въздух,а имали въздух има и проблем който зрее като пъпка и скоро ще се спука!Успех!

              Коментар


                #8
                То какво може да им стане на свещите, освен да е изгоряла някоя ? Колега като запалиш колата мига ли ти реотанчето за подгрева ?
                Тря'а напиша нещо тука, нали

                Коментар


                  #9
                  Вече мига а помпата няма мазно сменил сам всички уплатнения по нея като нова е от свещите ще да е
                  FIAT FOREVER

                  Коментар


                    #10
                    Смени свещите, защото ще спре и да пали
                    ex. Tipo 1.6 i.e DOHC
                    ex. Marea Weekend HLX TD100

                    ex. Nissan Primastar 1,9 dci
                    Mercedes Vito W447
                    Skoda Rapid 1.2 110ps

                    Коментар


                      #11
                      Дано изкарат до другата седмица че тогава ще има пара като ги сменя ще кажа дали има ефект благодаря на всички за изказаните мнения
                      FIAT FOREVER

                      Коментар

                      Working...
                      X