Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задръстен катализатор?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задръстен катализатор?

    Колеги мисля, че ми е задръстен катализатора на JTD-то , и да питам ако го махна ще имам ли някакви ядове???Редактирано заглавие.Модераторски екип.

    #2
    Давай.Махай го, и смело напред.Няма да имаш проблеми със сигурност.

    Коментар


      #3
      Re: Задръстен катализатор?

      [quote="swindler__"]Колеги мисля, че ми е задръстен катализатора на JTD-то , и да питам ако го махна ще имам ли някакви ядове? Никакви ядове няма да имаш напротив.Аз моята,когато я купих първата ми работа беше да отида при един мой познат,който държи малко сервизче и се занимава предимно с ауспуси.Разкарах не само задръстения катализатор,но и гърнето след него.Оставих само задното голямо гърне,но го накарах и него да отвори като консервна кутия и да го изпразни от карантиите му.Понеже на дизелите с турбо мнооого малко се повишава шума след премахване на всичките гърнета така и при моята.Сега само турбината се чува по отчетливо,а колата си личи как се отпуши.
      EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

      Коментар


        #4
        махай го, ще има разлика особено в ниските обороти и колата ще диша по - добре

        Коментар


          #5
          Да изчезва! И аз ще го махам+ изолация на EGR системата! Тооо бива да опазваме околната среда ама те да ни тъпчат с 2.50 нафта, ай мерси
          Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
          Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

          Коментар


            #6
            Мерси за информацията, аз бях чул , че ако го махна ще имам проблеми с Ламбда сондата и някакви други такива глупости и затова попитах!!

            Коментар


              #7
              единствените ядове които ще имаш е ако вкарат технотест като на запад.Иначе ии аз съм без каталист но при мен ефект нямаше.

              Коментар


                #8
                swindler__ написа:
                Мерси за информацията, аз бях чул , че ако го махна ще имам проблеми с Ламбда сондата и някакви други такива глупости и затова попитах!!
                Колата от подписа ти няма ламбда сонда, така че спокойно
                FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

                Коментар

                Working...
                X