Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На колко градуса отговаря това показание?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На колко градуса отговаря това показание?

    Преди бях чел една тема в която много хубаво нагледно беше обяснено , всяко положение на стрелката за температурата на охлаждащата течност на колко градуса горе долу отговаря , понеже се позатопли и при по-голямо висене по светофарите стрелката почва да се повдига исках да видя горе долу моята до колко градуса стига , но не можах да я намеря! Някой може ли да каже на колко градуса отговаря това деление , колата е Марея 100ТД? А и както се вижда на снимката свети и лампата на АБС-а , и тази за Еър Бега , това проблем ли е?Защото и на още една се возих и на нея и светеха и двете лампи както при мен?
    Прикачени файлове
    Fiat Marea Weekend
    HLX 1,9 TD 100
    1999

    Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

    #2
    доколкото знам щом светят значи неработят

    Коментар


      #3
      За тази ли тема говориш http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=69984 . А за лампите - диагностика. На мен ми свети лампата на аербега, защото под пасажерската седалка щтракнах някакво копче.
      FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

      Коментар


        #4
        по принцип термостата на ТД 100 трябва да започне да отваря на 80оС (макар че има няколко вида термостати)първата степен на перката се включва на 86 оС, втората на 90температурите трябва да са като на снимката : 50-70-80-90-100-110-130...след запалване не трябва да светят никакви червени лампи
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          vicool написа:
          За тази ли тема говориш http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=69984 . А за лампите - диагностика. На мен ми свети лампата на аербега, защото под пасажерската седалка щтракнах някакво копче.
          Да точно за тази мерси Значи моята перка включи на около 86 градуса , което би трябвало да е добре , парното си е добро , значи няма място за притеснение А за лампите сигурно се прецакаха след няколкократното откачане на акумолатора заради радиото , на моменти забиваше и аз откачах клемата на акумолатора за да може да се ресетне , но сега го ресетвам директно от буксата !
          Fiat Marea Weekend
          HLX 1,9 TD 100
          1999

          Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

          Коментар

          Working...
          X