Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

здравейте на всички

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    здравейте на всички

    от днес съм собственик на fiat marea 1.9 jtd затова се обръщам към вас да ми кажете нечо повече за изборът ми

    #2
    Ами честито и да си я караш дълго и безаварийно.Все пак е кола на десетина години. Проври в сервиз всичко по окачването и спирачките - колата независимо как върви, трябва да е стабилна на пътя и най-вече да може да спира добре.Диагностика на двигателя е препоръчителна, дори да върви добре. Тъкмо може да видиш дали има разлика между реалните км и това дето ти изписва на таблото.И естествено - ревизия/смяна на ангренажен ремък и ролки ... масла, филтри ...ПП/ Попрочети темите из форума и ако имаш някакви въпроси, ползвай първо търсачката. Ако не намериш отговор (макар че се съмнявам), тогава питай ... колегите са отзивчиви. И ако започваш изречението с главна буква и го звършваш с точка - цена няма да имаш ...
    Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

    Коментар


      #3
      Разбира се че ще взема всичко под внимание. Благодаря.

      Коментар


        #4
        Честито , много безавариини километри ти пожелавам с Марето... Много е хубаво да си я прегледаш , но от мене един съвет , много внимавай къде и при кого отиваш , из сервизите положението е много страшно , всички "специалисти " са се въоръжили с ГОЛЕМИ секири и дерат здраво , от собствен опит ти го казвам , след като смених доста ненужни неща докато се светна , че са ми сложили магарешките уши , хубаво е да я провериш , но имай все пак едно на ум! Това е като при хората нали знаеш , "Човек като тръгне по лекари и се разболява" , така и с колите , като почнеш да ги водиш по "майстори" и те почват да боледуват !
        Fiat Marea Weekend
        HLX 1,9 TD 100
        1999

        Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

        Коментар


          #5
          Благодаря за съвета аз за щастие имам човек които се занимава само с италиански коли и смея да твърдя че разбира много затова само при него ще я карам да я прави.

          Коментар


            #6
            Кой е, да ходим и ние при него?

            Коментар


              #7
              Честит ти Фиат и дано само филтри да се налага да сменяш. Дълги ,безаварийни километри да добавим към пожеланията.
              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
              http://www.keepfighting.ms

              Коментар


                #8
                Благодаря на всички сервизът му е в орландовци по точен адрес малко по натам

                Коментар

                Working...
                X