Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странно загряване на Браво JTD105!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странно загряване на Браво JTD105!

    Здравеите отново,случива се следната аномалия при мен,Работата ми е на около 3км от дома всяка сутрин я паля и я изчаквам малко да поработи и тръгвам до вчера стрелката ми никога не се е качвала от наи долната черта или ако се качи то ще е съвсем малко,но от вчера насам забелязах че докато отида до работа стрлката се качва до точката преди средата и дори малко над нея,това никога не ми се е случвало и доста се учудих защотото тя по принцип бавно си загрява,имате ли някакви идей какво може да се случва????????????

    #2
    Просто се затопли, гледай да не минава средата.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      emzo написа:
      Просто се затопли, гледай да не минава средата.
      колега от вчера е аномалията а вчера не беше наи топлия ден цяласедмица беше топличко но нали ти казвам че от вчера започна да загрява,а и да е от малкото затопляние което много ме самнява не мисля че е нормално да загрее за няма и 3км незнам и аз.........

      Коментар


        #4
        Колега, погледни дали стрелката не скача изведнъж. Ако е така е проблем с уреда, който е често срещан.
        FIAT Bravo JTD GT '99

        Коментар


          #5
          vsd написа:
          Колега, погледни дали стрелката не скача изведнъж. Ако е така е проблем с уреда, който е често срещан.
          не колега не скача рязко плавно се качва но доста по бурзо от обичаиното и днес забелязах че стрелката стои малко над средата!!!

          Коментар


            #6
            При повечето jtd стои около пловин милиметър над средата. За колко км ти загря.
            FIAT Bravo JTD GT '99

            Коментар


              #7
              vsd написа:
              При повечето jtd стои около пловин милиметър над средата. За колко км ти загря.
              да колега и на мен ми стои малко над средата както казваш около милиметар и за малко гледам че се качва над 1мм и след това пак си се връща на малко над средата днес я покарах и все там си стои но ми е странно че както преди ти казах че доста по бързо загрява (качва до средата) от преди преди беше много бавно загряването трябваше ми около 3-4 мин на място и около 10-тина километра за да се качи почти до средата а сега става за около 5 км и ми казаха да си ударя таблото да видя какво ще стане и наистина че стрелката се мурда като го ударя

              Коментар


                #8
                Praslan написа:
                vsd написа:
                При повечето jtd стои около пловин милиметър над средата. За колко км ти загря.
                да колега и на мен ми стои малко над средата както казваш около милиметар и за малко гледам че се качва над 1мм и след това пак си се връща на малко над средата днес я покарах и все там си стои но ми е странно че както преди ти казах че доста по бързо загрява (качва до средата) от преди преди беше много бавно загряването трябваше ми около 3-4 мин на място и около 10-тина километра за да се качи почти до средата а сега става за около 5 км и ми казаха да си ударя таблото да видя какво ще стане и наистина че стрелката се мурда като го ударя
                релето за подгрева на антифриза може да не е работело

                Коментар

                Working...
                X