Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

свети ми индикатора за проблем в инжекционната с-ма!! 1.9 ТД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    свети ми индикатора за проблем в инжекционната с-ма!! 1.9 ТД

    До колкото прочетох датчика който ми светка е з апроблеми в инжекционната с-ма обаче свери след запалване за малко и когато я пусна по инерция също за няколко секунди!! Колата си върви идеялно някой ако е имал същия проблем нека помогне да знам поне да я карам на ремонт докато е време! Става дума за 1.9 Тд 100 Браво

    #2
    Re: свети ми индикатора за проблем в инжекционната с-ма!! 1.

    ahil_m написа:
    До колкото прочетох датчика който ми светка е з апроблеми в инжекционната с-ма обаче свери след запалване за малко и когато я пусна по инерция също за няколко секунди!! Колата си върви идеялно някой ако е имал същия проблем нека помогне да знам поне да я карам на ремонт докато е време! Става дума за 1.9 Тд 100 Браво
    Каква лампа точно свети? Тази с дюзата ли? Ако е ДА, то не е задължително по горивната система да имаш проблем, може и за неизправен датчик да те информира
    FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

    Коментар


      #3
      Да с дюзата това ми е чудното че само като пусна по инерция ми светва!

      Коментар


        #4
        ahil_m написа:
        Да с дюзата това ми е чудното че само като пусна по инерция ми светва!
        Трябва да се закачи на компютър и да се открие кой датчик подава грешна информация. Казвам ти го от личен опит, при мен светна въпросната лампа и в последствие се откри че датчика за температурата на антифриза е прецакан, смених го и лампата изгасна
        FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

        Коментар


          #5
          Ок мерси много за помоща.

          Коментар

          Working...
          X