Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трудно палене и висок разход Brava 105jtd - Проблемът решен!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    archyless написа:
    имах същия проблем и нали ти казвам, беше се преебала гумичката на горивния клапан на помпата... виж дали тече нафта отдолу, ако тече треа да свалиш помпата и да смениш или гумичката или целиа клапан, който е от 200 лева нагоре, аз смених гумичката и го залепих при един пич дето лепи цветни метали, щото горивния клапан не може да се лепи с обикновен есап, и при лепенето трябва да се внимава да не стопите датчика. Успех. Имам и снимки от ремонта ако са ти нужни ме потърси на скайп: Archyless
    Колега темата е за JTD 105,а ти описваш друга помпа.
    AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
    HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
    Kawasaki ER-6n'2012

    Коментар


      #47
      бях останал с впечатлението, че е за 1.9 тд 100

      Коментар


        #48
        здравейте,вчера за пореден път я закачиха на диагностика.всичко показа че е ок .обаче се оказа че не зарежда добре.около 12.8 без товар с фарове 11.9.закарах я на токаджия мой познат ,но имаше доста работа и ми каза за утре.освен това каза ,че се съм нява много че може да има някоя свещ която е доста слаба и от там да идва проблема .когато имам резултат веднага ще пиша

        Коментар


          #49
          Реле регулатор най-вероятно.На алтернатора.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #50
            утре ще покаже .свещите днес пак ги замериха с пробна лампа и са ок .на мен се ме съмнява ,че проблема е нещо по нафтата.има ли някакъв клапан на обратната нафта.гледам там кадето влиза маркуча на обратната нафта има нещо ма дали е датчик или клапан незнам

            Коментар


              #51
              проблема е решен.нее динамо а самия акумолатор е бил готов да фалира.на пръв поглед завърта добре но дефакто слаб ток шашка се компа и няма палене.освен това 2 свещи на пробна лампа светят ма кати ги извадиха греят много слабо .днес макар и с тях ,защото имаше само на беру по 34кинта за бройка и си поръ4ах 4 искра от софия запалих без никакви проблеми.

              Коментар


                #52
                благодаря на всички които писаха и успяме да решим проблема

                Коментар

                Working...
                X