Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трудно палене и висок разход Brava 105jtd - Проблемът решен!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    давайте идеи ,че ме побърка вече

    Коментар


      #17
      днес се видяхме с един колега от форума.качих се малко на неговата ,ми нямя нощо общо с моята е умрял кон.

      Коментар


        #18
        Как може да изтриеш първия пост?! Добре че е цитиран от колегата след теб. Няма ли все пак да снимаш някой клип за да видим и чуем за какво става въпрос? Горивото, с което караш колата - какво е? От коя бензиностанция? Опита ли с гориво от друга? Освен трудното палене нещо друго случва ли се? Например даваш пълна газ и колата губи мощност и има склонност да изгасне? Колкото по-подробна информация дадеш - толкова по-добре за решаване на проблема. И моля те - не трий постовете си.Местя темата в раздел Дизелови двигатели

        Коментар


          #19
          извинявям се за поста.днес май ми откриха проблема .мериха по колко излишна нафта връща сяка дюза и се оказа че 2 и4 та са в норма 8мл за минута ,а 1 -12мл ,4-14 мл.та сега дайте идея как и каде да ги чистят,че май нови са доста солени.

          Коментар


            #20
            оги извинявай пак,и благодаря ,че си преместил темата.дали може да се има вяра на това замерване

            Коментар


              #21
              vesko_h78 написа:
              ... дали може да се има вяра на това замерване
              Да, но този тест показва само дали клапанчето за обратна нафта в дюзата работи в норма или не.И няма никаква гаранция, че дюзите които са "в норма" са изправни ...
              Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

              Коментар


                #22
                и какво да правя.дайте акъл ,че направо Откачам.

                Коментар


                  #23
                  когато колата ми е болна сам болен и аз.дано се излекуваме

                  Коментар


                    #24
                    на skip и ogi може да кажа само едно дано има повече като вас . :D :D :D

                    Коментар


                      #25
                      vesko_h78 написа:
                      на skip и ogi може да кажа само едно дано има повече като вас . :D :D :D
                      Решихте ли проблема ?
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #26
                        не и незнам какво да правя

                        Коментар


                          #27
                          vesko_h написа:
                          не и незнам какво да правя
                          Колега здравей, вижда се че имаш желание да оправиш автомобила и да е всичко както трябва по него, обаче ми се струва, че действаш малко хаотично. Моят съвет е да се заинтерисуваш за добър дизел сервиз по твоя край, имам в предвид такъв сервиз в който знаят какво правят, могат и ще ти свършат работа, макар и за малко повече пари от останалите. Не може да няма дизелджии в Сандански... Поздрави ПС: абе сякаш няколко весковци пишат по темата... тва сега ти ли си само или няколко човека?
                          FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

                          Коментар


                            #28
                            Яд ме е, че от неделя до вторник бях в Сандански и можехме да я прочетем за грешки, но пусто не прочетох тогава във форума какво си писал.

                            Коментар


                              #29
                              здравейте,развитие засега няма.лошото е че много рядко се срещтат читави майстори или поне аз още не съм попаднал на такъв.ако имате идеи давайте аз нещо се отчаях.по точно казано знам ,че колата принципно е добра ,ма за моента карам котор който не върви хич и му се моля всяка сутрин да запали,а и гори като ламя .в града 10.5-11

                              Коментар


                                #30
                                днес пробвах сипах някаква добавка за пълно почистване на горивната система тия дни ще пиша има ли ефект или не .силно се надявам да има положителен резултат.

                                Коментар

                                Working...
                                X