Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Мареа TD 100 - свети лампа и харчи много

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    avent написа:
    Пич, ако се бе обадил на специалиста със сигърност щеше да ти излези много по ефтинко. Ако бе направил вси4ко което ти бе казано за огледа и проверката със салфетките нямаш еда се нахакаш със 400 лева. Това са много парици и то в тези дни. Тези майстори ще си нагласят седмечния оборот. По цял ден с такива се разправям.
    Виж сега , как да се обадя на някой който не познавам , за три четири дни откакто съм пуснал темата никой не ми каза към кого мога да се обърна и къде да отида , а писах поне 3 поста с такъв въпрос , и колко пари излиза , и какво може да тече на помпата , и към кой да се обърна и в кой сервиз да отида , никой нищо не сподели , та си помислих че само аз имам проблем и незнам къде да отида Сега когато вече всичко свърши се почнаха умните съвети , да се беше обадил на този , да беше отишъл във Варна да я ремонтираш...Стегнете се малко колеги , малко е грозно , вместо това можеше предложенията да не са в минало време "да беше се обадил на...." , "да беше отишъл там..."Отидох там където се занимават само с дизелови помпи и дюзи , и понеже колата я взех преди една седмица , предишният собственик му се наложи да се бръкне за този ремонт защото на следващият ден след като я взех и протече , така че ми беше все едно колко пари ще излезне понеже не го плащам аз , и всеки който се опитва по такъв грозен начин да се опитва да ПРЕ..БЕ някой заслужава да се бръкне надълбоко...а сервиза все пак е на BOSCH и ако не друго поне отношението към клиентите им е перфектно , надявам се и работата им да е такава , ще видя с течение на времето какъв е резултата !Сега я взех колата и върви много добре , и момичето на касата ми предложи да си гледам на камерите записа от ремонта на мойта кола , това само в един сервиз в Овча Купел ми се е случвало !А колкото до съветите за измиване и подсушаване на помпата - направих го , и единственият ефект беше , че видях как тече нафта от помпата , и какво трябваше да направя да я сваля за ремонт може би?Написал съм поне на две места , че за първи път се сблъсквам с нафтова помпа , и да я свала най-много да си я забия в главата , предполагам не всеки може да свали помпата , да я разглоби , сглоби и постави обратно и всичко да е наред
    Fiat Marea Weekend
    HLX 1,9 TD 100
    1999

    Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

    Коментар

    Working...
    X