Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Fiat Bravo JTD гарнитура на глава или друго?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    VICHKOOO написа:
    колата е с климатроника и всичко по нея работи нема да тропне нема да лопне,обута със зимни гуми + летни YOKOHAMA,сменен е съединитела феродов притискателен,всички ролки + тоя дефектния оптегач скъпия,и ремъците и масло със всички филтри преди 2000км,цена 2500лв.
    Има си раздел за тази работа.Но като си почнал в този ред, давам 1200лв. :D
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #17
      колата е за глава,някакви предложения или кои продава с вариант ако не е в ред да се върне.

      Коментар


        #18
        VICHKOOO написа:
        колата е за глава,някакви предложения или кои продава с вариант ако не е в ред да се върне.
        Караш колата до Ямбол при Христо. Оправя ти колата за един ден. На мен ми взе 570 лв, със смяна на агренажен комплект + пистов ремък и обтяжна ролка на пистовия ремък. Цената е с отстъпката. Предполагам, че само е накривена главата. Предлагам ти да не си правиш сам колата. Работата е МНОГО и много сложна. Не си заслужава за 100-150 лева да се вкарваш в приключение.Другия, човек за който си мисля е Киро Алфата. Така и неуспях нито да се чуя, нито да се видя с него.Главата може само да е накривена. В този случай се шлайфа, не ти трябва нова.Все пак ако искаш сам да си я правиш:фиат брава 1.9gtd 2000година на частипродавам двигател 1,9 жтд 105к.с.ПРОДАВАМ ФИАТ БРАВО 1.9jtd 2000г. НА ЧАСТИ
        04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

        Коментар


          #19
          vgeorgiev написа:
          VICHKOOO написа:
          колата е за глава,някакви предложения или кои продава с вариант ако не е в ред да се върне.
          Караш колата до Ямбол при Христо. Оправя ти колата за един ден. На мен ми взе 570 лв, със смяна на агренажен комплект + пистов ремък и обтяжна ролка на пистовия ремък. Цената е с отстъпката. Предполагам, че само е накривена главата. Предлагам ти да не си правиш сам колата. Работата е МНОГО и много сложна. Не си заслужава за 100-150 лева да се вкарваш в приключение.Другия, човек за който си мисля е Киро Алфата. Така и неуспях нито да се чуя, нито да се видя с него.Главата може само да е накривена. В този случай се шлайфа, не ти трябва нова.Все пак ако искаш сам да си я правиш:фиат брава 1.9gtd 2000година на частипродавам двигател 1,9 жтд 105к.с.ПРОДАВАМ ФИАТ БРАВО 1.9jtd 2000г. НА ЧАСТИ
          Колега моля те къв Христо .На теб ти взе 570лв??? И го препоръчваш тоз мошеник на колеги от форума??? Това мисля е непристойно. И как те извърте теб "Амболския" гуру с отстъпката? щОт драскаш редове У форума и му рекламираш дюкянчето ли? Еми щом е така нека човека си наеме Пътна помощ да отиде до Амбол,гладния търгаш да го издои хубаво и като гледам сумата може да я докараме около 1200лв точно колкото даваше БО за Фиат-а .И като я продаде после за тази сума после като чуе Фиат и пак да има псувни-то не че сега няма де.За пореден път използваш случая да оплюеш Христо. Колегата го препоръчва, защото е останал доволен от работата по колата си. Ако ти не си доволен - пусни си тема "анти-Христо" в съответния раздел. Ако имаш конкретен пример, с хора, чийто подобни ремонти са пълен провал - сподели ги с нас.
          EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

          Коментар


            #20
            itan75 написа:
            vgeorgiev написа:
            VICHKOOO написа:
            колата е за глава,някакви предложения или кои продава с вариант ако не е в ред да се върне.
            Караш колата до Ямбол при Христо. Оправя ти колата за един ден. На мен ми взе 570 лв, със смяна на агренажен комплект + пистов ремък и обтяжна ролка на пистовия ремък. Цената е с отстъпката. Предполагам, че само е накривена главата. Предлагам ти да не си правиш сам колата. Работата е МНОГО и много сложна. Не си заслужава за 100-150 лева да се вкарваш в приключение.Другия, човек за който си мисля е Киро Алфата. Така и неуспях нито да се чуя, нито да се видя с него.Главата може само да е накривена. В този случай се шлайфа, не ти трябва нова.Все пак ако искаш сам да си я правиш:фиат брава 1.9gtd 2000година на частипродавам двигател 1,9 жтд 105к.с.ПРОДАВАМ ФИАТ БРАВО 1.9jtd 2000г. НА ЧАСТИ
            Колега моля те къв Христо .На теб ти взе 570лв??? И го препоръчваш тоз мошеник на колеги от форума??? Това мисля е непристойно. И как те извърте теб "Амболския" гуру с отстъпката? щОт драскаш редове У форума и му рекламираш дюкянчето ли? Еми щом е така нека човека си наеме Пътна помощ да отиде до Амбол,гладния търгаш да го издои хубаво и като гледам сумата може да я докараме около 1200лв точно колкото даваше БО за Фиат-а .И като я продаде после за тази сума после като чуе Фиат и пак да има псувни-то не че сега няма де.
            Не рекламирам никого. От тези 570 извади агренажния комплект, пистовия ремък, ролката и виж колко се получава. За справка, в София ми искаха само 400 лева за работата....Сметката си я прави сам. Колата според мен може да стигне до Ямбол, ако ще и на 10 пъти да долива вода.
            04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

            Коментар


              #21
              от главата не става НИЩО.Главата е изгнила много сериозно каране е явно с вода и как се рони алуминия просто не е истина това не го вях виждал,а относно твоя човек в ямбол тук ще си я оправя защото колата вече е разглобена,глава втора употреба е 200лв. и работа и гарнитура съм на 350лв. .Предложения за някои свестен човек от които да взема глава и ако не е в ред да ми върне парите а не да се набутвам.

              Коментар


                #22
                VICHKOOO написа:
                от главата не става НИЩО.Главата е изгнила много сериозно каране е явно с вода и как се рони алуминия просто не е истина това не го вях виждал,а относно твоя човек в ямбол тук ще си я оправя защото колата вече е разглобена,глава втора употреба е 200лв. и работа и гарнитура съм на 350лв. .Предложения за някои свестен човек от които да взема глава и ако не е в ред да ми върне парите а не да се набутвам.
                Виж някоя от тези обяви. Аз преди ремонта търсех глави информативно. фиат брава 1.9gtd 2000година на частипродавам двигател 1,9 жтд 105к.с.ПРОДАВАМ ФИАТ БРАВО 1.9jtd 2000г. НА ЧАСТИСпоред мен, най-добре е да купиш глава от катастрофирала кола. Поне знаеш, че е работела до последно. Главата ако не е спукана няма как да не стане. Незнам за какво се притесняваш, че няма да стане. Виж и при Никола Николов в Драгичево за глава.
                04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                Коментар


                  #23
                  VICHKOOO написа:
                  от главата не става НИЩО.Главата е изгнила много сериозно каране е явно с вода и как се рони алуминия просто не е истина това не го вях виждал,а относно твоя човек в ямбол тук ще си я оправя защото колата вече е разглобена,глава втора употреба е 200лв. и работа и гарнитура съм на 350лв. .Предложения за някои свестен човек от които да взема глава и ако не е в ред да ми върне парите а не да се набутвам.
                  Много те моля колега,ако имаш възможност снимай всичко! Снимай точно къде се рони алуминия,буталата и изобщо всичко за да видим как се е получило.
                  EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

                  Коментар


                    #24
                    Колега, как гние алуминия и как става това на кола на малко след 100 000 км. Нашите като са на по 300 000 как не е изгнил алуминия. Това за гарнитурата също е смешно. Извинявай но медната гарнитура да стане стоманизирана. Или нещо не си разбрал или майсторите са "майстори".Гадно е че ти се налага да правиш такъв ремонт, но не бързай да правиш изводи за марката най-малкото защото дразни всички четящи този форум. Ако само фиат имаха проблем с двигателите, нямаше да има майстори които да се занимават с това. Отделно че ти си втория за който чувам с проблем в двг-то специално за jtd. Първия беше една кака с много чудни истории за двигателя й.
                    FIAT Bravo JTD GT '99

                    Коментар


                      #25
                      главата ще я снимам при първа възможност а как е изгнила не е истина на 6 7 места за варене дума да не става,по добре друга а относно това гниене,лош антифриз или някаква лоша вода ли и аз не мога да си го обясня,може да е стояла доста време ама щем не щем ще се вадят 5 по 100 за кола която стррува 2000лв............ :@

                      Коментар


                        #26
                        itan75 написа:
                        VICHKOOO написа:
                        от главата не става НИЩО.Главата е изгнила много сериозно каране е явно с вода и как се рони алуминия просто не е истина това не го вях виждал,а относно твоя човек в ямбол тук ще си я оправя защото колата вече е разглобена,глава втора употреба е 200лв. и работа и гарнитура съм на 350лв. .Предложения за някои свестен човек от които да взема глава и ако не е в ред да ми върне парите а не да се набутвам.
                        Много те моля колега,ако имаш възможност снимай всичко! Снимай точно къде се рони алуминия,буталата и изобщо всичко за да видим как се е получило.
                        брат буталата са супер няма ръб,като цяло всичко друго е ок,само главата :@

                        Коментар


                          #27
                          VICHKOOO написа:
                          itan75 написа:
                          VICHKOOO написа:
                          от главата не става НИЩО.Главата е изгнила много сериозно каране е явно с вода и как се рони алуминия просто не е истина това не го вях виждал,а относно твоя човек в ямбол тук ще си я оправя защото колата вече е разглобена,глава втора употреба е 200лв. и работа и гарнитура съм на 350лв. .Предложения за някои свестен човек от които да взема глава и ако не е в ред да ми върне парите а не да се набутвам.
                          Много те моля колега,ако имаш възможност снимай всичко! Снимай точно къде се рони алуминия,буталата и изобщо всичко за да видим как се е получило.
                          брат буталата са супер няма ръб,като цяло всичко друго е ок,само главата :@
                          Нищо брат снимай все пак много от всичко :D .Искам да видя горивните камери на буталата за да ти кажа после нещо за главата .А предполагал ли си,че тази кола по грешка може да и е сложен бензин или друго примерно .Ако ще и със вода да е излязла от завода производител не може така да се разяде алуминия.Нещо друго има тука.И как го каза само "лоша вода" -още се хиля и не мога се спра.Да не е била "светена" от някоя църква уж за хубаво
                          EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

                          Коментар


                            #28
                            Благодаря много колеги,и наи вече за предоставеното инфо каде да си търся глава.Колегата borisov сваля главата от неговия двигател и по късно днес ще я купя и да се надявам до няколко дни да препускам отново.Като направя колата ще напиша като цяло колко пари съм дал и ще кача снимка на старата изгнила глава.

                            Коментар


                              #29
                              VICHKOOO написа:
                              Благодаря много колеги,и наи вече за предоставеното инфо каде да си търся глава.Колегата borisov сваля главата от неговия двигател и по късно днес ще я купя и да се надявам до няколко дни да препускам отново.Като направя колата ще напиша като цяло колко пари съм дал и ще кача снимка на старата изгнила глава.
                              Мислиш ли все още да я продаваш ?
                              04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                              Коментар


                                #30
                                за пръв път чувам алуминия да гние от вода, пък било то и от лоша вода
                                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                                Коментар

                                Working...
                                X