Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Stilo JTD Проблем - Air Mass

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Stilo JTD Проблем - Air Mass

    Колеги, кажете днеска отидох на диагностика, закачиха я на компа и показа Target Air Mass - 280 Air Mass measured 48В двигателя влиза близо 6 пъти по малко въздух, а колата си върви нормално, аз я купих скоро нз преди как е вървяла.Майсторите ми казаха или е от дебитометъра или нещо с турбото не се развърта или някакъв маркуч на турбото. Пробваха ми няколко дебитометъра и пак ми показа 48-50, и ми казаха да не бързам да си купувам дебитор , защото можело и да не е от него. А някой да каже на каква цена са добрите дебитометри не китайските.
    Fiat Bravo 1.6 GT
    Stilo 1.9JTD - ex

    #2
    Това е бъг в ЕКУСКАН-а, ако с него е закачана.Много народ се юрнаха да купуват дебиЛомери, за щяло и за нещяло.Закачи я с УНИДИАГ - повече за нея с търсачката !
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Ако тези данни,така измерени с тези стойности са реални,колата ще върви като Гоуф идно и шест D.Преди да купуваш дебиЛомер ,извади куплунга му и виж дали ще има разлика в динамиката на колата.
      AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
      HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
      Kawasaki ER-6n'2012

      Коментар


        #4
        Айде и аз... Направих тази процедура на мойто стило 1.9 .Извадих буксата на дебитомера- никаква разлика. С и без дебитомер ,колата е много динамична разлика във вървенето няма. Грешка на компа не отчита. И сега работи или не работи дебитомера? Как да разбера?
        STILO JTD 1.9- 115 BLACK

        Коментар


          #5
          С един мултицет.

          Коментар


            #6
            И с него да замеря крачетата в буксата?
            STILO JTD 1.9- 115 BLACK

            Коментар


              #7
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...EC%E5%F0Виж тази тема.

              Коментар


                #8
                Благодаря.
                STILO JTD 1.9- 115 BLACK

                Коментар

                Working...
                X