Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава JTD 105 не пали. - РЕШЕНО: Датчик колянов вал

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ogi28b написа:
    Бих. Цъкни на Докладвай, така всеки модератор ще го промени. Как разбраха че спирачната течност е за смяна? Измериха съдържанието на влага, или как я тестваха?
    Нямам представа. Предполагам, че може да се измери количеството вода. Спирачната течност е хигроскопична и поема вода, но пък от къде да влезе тази вода ??? Обаче ме изненадаха с това, че не ме излъгаха, че антифриза е за смяна. Сменихме го преди 2-3000 км. Не бях там докато правеха колата, защото бях на работа.
    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

    Коментар


      #32
      Еми през капачката със сигурност. Тоя датчик и поплавък - не са херметически затворени.

      Коментар


        #33
        vgeorgiev написа:
        Колата е поправена! Равносметката: ако си го бях сменил по рано сам, щях да си спестя 85 лева.
        Ми честито, аз поне 3 пъти ти казах за тоз датчик.Седя и се чудя, дали някой чете изобщо смислените теми в този форум
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #34
          emzo написа:
          vgeorgiev написа:
          Колата е поправена! Равносметката: ако си го бях сменил по рано сам, щях да си спестя 85 лева.
          Ми честито, аз поне 3 пъти ти казах за тоз датчик.Седя и се чудя, дали някой чете изобщо смислените теми в този форум
          Чета ги, но в този студ и без канал няма как да го сменя. С новия датчик много по лесно пали колата.
          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

          Коментар

          Working...
          X