Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подгряващи свещи Пунто 1.7 ТД?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подгряващи свещи Пунто 1.7 ТД?

    От 2-3 дена, тоест откакто се застуди и колата почна да пали доста трудно сутрин. След няколко подгрявания и доста въртене! Като загрее и я запаля пак няма проблем. Проверих си днес свещите и установих, че и четирите греят, но дали е достатъчно нямам представа. Свещите са Искра и са на 35000 (преди толкова съм си записал, че съм ги сменял). Възможно ли е, въпреки че загряват, това да не е достатъчно и сега в студа да си проличава. И ако са за смяна какви свещи бихте ми препоръчали, Искра или други? Благодаря за помощта предварително!
    Fiat Punto 1.7 TD

    #2
    Стига с тия свещи,щом са изправни що ги виниш?А проверил ли си релето?Дали изобщо ги захранва?Стартера и акомулатора как са?Филтри горивопроводи как са?Въздух има ли в системата? И за последнонякой мерил ли е компресия?Отговаряй на тези въпроси със точен отговор и ще намериш проблема.Поздрави!!!

    Коментар


      #3
      Понеже са обичайните заподозрени - затова! Днес зачистих и шината, да не би да не прави контакт с някоя, но утре ще замеря и с мултимер да проверя релето!
      Fiat Punto 1.7 TD

      Коментар


        #4
        Провери всички маркучи за излишното гориво и най-вече тапичката на последната дюза.Ако някой е напукан или скъсан много трудно пали.

        Коментар


          #5
          Провери всички маркучи за излишното гориво и най-вече тапичката на последната дюза.Ако някой е напукан или скъсан много трудно пали.

          Коментар


            #6
            Маркучите са набръчкани отдолу, но не видях някъде да са пропукани или скъсани и не е оцапано.
            Fiat Punto 1.7 TD

            Коментар

            Working...
            X