Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за какво е лампата от клипчето ??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за какво е лампата от клипчето ??

    http://www.youtube.com/watch?v=7bd5trxiHJ0има една лапичка която никога досега на мен не ми е светвала за нищо межу километража и часовника за горивото??вижте на клипчето на този пич светна
    мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

    #2
    Погледни тази тема. Мисля, че говориш за дюзата, ако не се лъжа. Винаги светва преди палене, после гасне. Ако при теб въобще не свети, може да е изгорял диода. Бе гледам, това, като мойто браво,... .
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      не не е дюзата а несрещам тази лампа в темата, загледай се в клипа светва за секунда едно като пръчка за масло с капка над чека
      мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

      Коментар


        #4
        AthlonXP написа:
        не не е дюзата а несрещам тази лампа в темата, загледай се в клипа светва за секунда едно като пръчка за масло с капка над чека
        Това е индикация за нивото на маслото!!!Вдигни щеката и си провери маслото!п.п Има модели на фиат, който мерят хем нивото, хем налягането на маслото!Ти я имаш тази "екстра"
        ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

        Коментар


          #5
          Дамм, това е за маслото. Винаги си е светила така, при завъртане на ключа. Само миналата зима, като беше под -15, се случваше от време да мига след палене. Правеше го само, ако не я изчакам да подгрее. И не угасваше докато не изгася колата, и запаля отново.
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            #6
            http://pics.data.bg/categories/1/%D0...cbb8b/untitled тази лампичка ? неговоря за лампата на аладин :D
            мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

            Коментар


              #7
              AthlonXP написа:
              http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/51b239bd8e80062550a8203e459cbb8b/untitled тази лампичка ? неговоря за лампата на аладин :D
              Е точно тази де, за нея говорим! Тази лампа е за нивото на маслото а другата "аладиновата " е за налягането!
              ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

              Коментар


                #8
                Виделин Райчинов написа:
                AthlonXP написа:
                http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/51b239bd8e80062550a8203e459cbb8b/untitled тази лампичка ? неговоря за лампата на аладин :D
                Е точно тази де, за нея говорим! Тази лампа е за нивото на маслото а другата "аладиновата " е за налягането!
                eми на мен досега не ми е светвала никога да не ми е изгоряло диодчето
                мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

                Коментар


                  #9
                  А случайно като дадеш на контакт - на дисплея с километража да си виждал нещо подобно: 000000 или 00000 - или0000 - - или 000 - - - .... ?

                  Коментар


                    #10
                    ogi28b написа:
                    А случайно като дадеш на контакт - на дисплея с километража да си виждал нещо подобно: 000000 или 00000 - или0000 - - или 000 - - - .... ?
                    да показва ми нивото на масло в картера с кръгчета и ми е на макс
                    мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

                    Коментар


                      #11
                      И при мен от време на време премигва тая лампа, а маслото на пръчката е на 3/4 ... вариянта с нулите е доста по удобен ако питате мен.PS Някой може ли да ми каже г/д колко е потопена пръчката за маслото - в смисал колко литра масло показва, едва ли е до дъното на картера.
                      FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

                      Коментар


                        #12
                        AthlonXP написа:
                        ogi28b написа:
                        А случайно като дадеш на контакт - на дисплея с километража да си виждал нещо подобно: 000000 или 00000 - или0000 - - или 000 - - - .... ?
                        да показва ми нивото на масло в картера с кръгчета и ми е на макс
                        Еми значи твоята е по-нова. При по-старите, като моята - няма нули и тиренца, а има въпросната лампа.

                        Коментар


                          #13
                          ogi28b написа:
                          AthlonXP написа:
                          ogi28b написа:
                          А случайно като дадеш на контакт - на дисплея с километража да си виждал нещо подобно: 000000 или 00000 - или0000 - - или 000 - - - .... ?
                          да показва ми нивото на масло в картера с кръгчета и ми е на макс
                          Еми значи твоята е по-нова. При по-старите, като моята - няма нули и тиренца, а има въпросната лампа.
                          благодаря много, а от маь до мин на пръчката колега е 1 литар (така съм го засекал - сцепен ми е картера и си тече леко )
                          мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

                          Коментар

                          Working...
                          X