Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно подгревните свещи!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Относно подгревните свещи!

    Колеги,понеже при падането на температурите взех да паля по трудно,интересува ме индикацията на подг свещи.При подаване на контакт реотана светва и след малко угасва-след това въобще не примигва или подобно за да подскаже,че имам изгоряла свещ.Интересува ме може ли да имам изгоряла,а компютъра да не отчита и да не ми показва.Говорим за 1.9 JTD 105 на LYBRA.
    Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

    #2
    Едва ли, а много лесно се проверявят, като се разкачи конектора откъм релето и се замерят.И 4те трябва да дават еднакви стойности. От 0.8 до 1.1 Ohm по спомени.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      emzo написа:
      Едва ли, а много лесно се проверявят, като се разкачи конектора откъм релето и се замерят.И 4те трябва да дават еднакви стойности. От 0.8 до 1.1 Ohm по спомени.
      Къде се намира релето?Чувам го да изщраква някъве под жабката.
      Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

      Коментар


        #4
        В двигателният отсек.Черна пластмасова кутия,закрепена с една гайка,в повечето случай към предградата между двигателя и купето.
        AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
        HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
        Kawasaki ER-6n'2012

        Коментар


          #5
          Виж тази тема:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=62080Само че пиновете при тебе няма да са по същия начин.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            emzo написа:
            Виж тази тема:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=62080Само че пиновете при тебе няма да са по същия начин.
            Видях темата Пиновете различни но съпротивлението трябва да е същото.
            Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

            Коментар

            Working...
            X