Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Марийката 1.9 тд 100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Марийката 1.9 тд 100

    Колеги проблема при мене се проявява като се затопли времето както сега,а зимата нямам никакви ядове.Начи проблема е следния при топъл двигател колата пали трудно в смисал поне 4-5 пъти превърта двигателя преди да запали,а по някога дори пада акумолатора от въртене и пак неще да запали.Забелязал сам че като карам например на 4 или 5 скорост нормално и настъпя педала до долу почва едно плавно ускоряване и по някое време като и скимне почва да ускорява по яко след малко пак изгуби мощност и така.Може ли това трудно палене да е от слаб акумолатор,а предърпването от въздух в горивната система Интересува ме има ли връзка между тези два проблема и някакви предположения от по запознатите. П.С. Благодаря ви предварително

    #2
    скоро да си вадил сондата и правил някоя интервенция

    Коментар


      #3
      Колега нз за каква сонда става вапрос ама нищо несам и правил,само сам я обслужил

      Коментар


        #4
        devil_666_87 написа:
        Колега нз за каква сонда става вапрос ама нищо несам и правил,само сам я обслужил
        Колегата ти е писал за сондата в резервоара, иначе едва ли в ъздух в системата , защото тогава при студен двигател щеше да палиш трудно.
        Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
        ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

        Коментар


          #5
          Да ясно ама несам и правил нищо,освен да я сваля и да я почистя Някакви други предположения

          Коментар


            #6
            Tihomir78 написа:
            devil_666_87 написа:
            Колега нз за каква сонда става вапрос ама нищо несам и правил,само сам я обслужил
            Колегата ти е писал за сондата в резервоара, иначе едва ли в ъздух в системата , защото тогава при студен двигател щеше да палиш трудно.
            Точно за нея става въпрос и не е вярно че сутрин е задължително да пали трудно .Колега след като си правил обслужване насочи се или към сондата или към филтъра за нафтата

            Коментар


              #7
              Ами аз филтъра съм го сменял и няма разлика остава да почистя сондата и ще пиша за резултата после.П.С. Млого ви благодаря за помоща

              Коментар


                #8
                devil_666_87 написа:
                Ами аз филтъра съм го сменял и няма разлика остава да почистя сондата и ще пиша за резултата после.П.С. Млого ви благодаря за помоща
                Точно щот си сменял филтъра може от там да ти прави белата като например да смуче въздух оттам

                Коментар


                  #9
                  Колега беше прав за сондата имаше мн боклук ама вече го оправих.Направих и пробно кръгче одеве и нямаше вече такова предърпване,остава да оправя и паленето и сам 6 .

                  Коментар

                  Working...
                  X