Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Грешно одчитане на резервара

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Грешно одчитане на резервара

    Здравейте имам следния проблем стрелката на резервара показва с поне десет литра отгоре лампата свети както трябва получи се при махане на акомулатора от тогава не е в ред дори за срам станах като закъсах за нафта Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 моля даваите съвети м,,у колата мина диагностика в събота нищо не показа

    #2
    Аватар си сложил, ICQ си вкарал, ама пък оДчитане??? Думата идва от "отчет"... Кайсиева ракия - от кайсии. Махни пак акУмулатора. А и той акУмулира, а не акОмулира... Продължаваш да ставаш за срам..., а си от старопрестолният град, уж?СПАММодераторски екип на fiat-bg.org
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      http://forum.fiat-bg.org/search.php?mode=results Тук ще намериш много отговори. Има поне3-4 теми
      Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

      Коментар


        #4
        Допълнение към колегата jenshen73 . В българския език има и препинателни знаци- точки, тирета, запетаи и т.н.СПАМИзползвай възможността за редактиране, вместо да пускаш поредни постове в рамките на няколко минути.Модераторски екип на fiat-bg.org
        Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

        Коментар


          #5
          jenshen73 написа:
          Аватар си сложил, ICQ си вкарал, ама пък оДчитане??? Думата идва от "отчет"... Кайсиева ракия - от кайсии. Махни пак акУмулатора. А и той акУмулира, а не акОмулира... Продължаваш да ставаш за срам..., а си от старопрестолният град, уж?
          А освен проблема кажи и за каква каручка става въпрос ,че боба свърши

          Коментар


            #6
            мале мале час по български ХА ХА :D Стига с глупостите колата е JTD 2.4 130 без излишни душеизвлечения ако нямате идея си траитеКолега, ако искаш сериозно внимание, добре е да поработиш над правописа си. А който няма какво да каже по темата - просто да си мълчи. Никой не ви задължава да четете лошо написани постове, но правилата на форума ви задължават да не пишете безсмислици.1.8. Спамът няма да бъде толериран в никой случай.Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Виж клемите, да са стегнати, както трябва, че иначе уредите полудяват.А другото е - поплавъка в помпата, в резервоара.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Мерси брато всичко това съм го направил остава само едно да сменя таблото с друго но това ми е краен варянт

                Коментар


                  #9
                  Не знам сондата на какъв точно принцип е, но ако лампата и стрелката се управляват от ЕКУ-то и лампата работи точно не търси проблема в сондата. Най вероятно самият уред нещо се е скапал. Може да опиташ вариант да му преместиш стрелката, стига да си показва вярно, но с 10л завишени е.До колкото знам автомобили на който показанията на уредите минават през ЕКУ-то може да се настройват какво да показват.А и колега как след като лампата работи точно угасна заради показанията на стрелката.

                  Коментар


                    #10
                    Точно като закъсах тогава разбрах кое от двете лъже отначало си мислех,че лампата се е прецакала и разчитах на стрелката, но уви . Утре ще се разбере, ще я водя на електричар. След като реша проблема ще пиша как точно е станало.

                    Коментар

                    Working...
                    X