Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще купувам Мареа 2.4 тд 125 - отзиви ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще купувам Мареа 2.4 тд 125 - отзиви ?

    Здравеи те колеги разделих се с моето Браво и съм решил да си зимам Мареа 2.4 тд 125 кончета :D ,та да ми кажете "+" и "-" за този мотор.Подръжката скъпали му е,и разхода на гориво как е.Благодаря. Заглавията на новите теми трябва да са подходящи и описателни.Редактирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org
    MOTOCROSS POWER YAMAHA WR250F KAWASAKI KX250 HONDA CR250 KTM SX125

    #2
    Защо точно този мотор? Намерил си кола с такъв мотор или просто искаш с такъв?
    Marea Weekend HLX Jtd 110

    oO(_)____////____(_)Oo

    Коментар


      #3
      Ако имаш възможност по- добре ЖТД. Приятел има Мареа седан 2.4 ТД и разхода градско му варира около 9.5 , поне така ми е казвал, иначе досега проблеми с мотора и колата като цяло никакви няма за 2 години.
      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
      Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

      Коментар


        #4
        да колега искам 2.4 тд :D за съжаление нямам възможност за JTD затова ще е TD :D
        MOTOCROSS POWER YAMAHA WR250F KAWASAKI KX250 HONDA CR250 KTM SX125

        Коментар


          #5
          колега,разликата в цената не е толкова фрапантна,освен ако не си намерил нещо тънко де Инъче мнението ми е,че много го плюят германофилите този двигател,значи извода е един-двигателя е добър Не,че нещо,но всякакви приказки чувам за фиат и преди да си взема,и след това-но се убедих в едно: фиат ли е,нека е дизелов,а по голямата кубатура и конюшня,никога не са в излишък!!!
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #6
            Ти явно си я избрал вече,така че едва ли ти трябва мнение,но все пак:Като + мога да спомена че Няма да имаш ядове с дюзите.Дори и да се появи цената на разпръсквача е поне два пъти по-ниска от колкото на jtd.Да не говорим че няма да има нужда за смяна на дюзи,освен ако не изпляска нещо умницата.С това плюсовете ми се изчерпват.Не искам да пиша за минусите защото сравнението неминуему е с 2.4 jtd.Като цяло читав екземпляр с този мотор е в състояние да предостави много емоции на собственика си.Поздрави!!!

            Коментар


              #7
              Когато купувах моята Мария бях намерил много читава 2,4 ТД. Единствено ме спря данъка който е около 230 лв. и това че мотора е много тежък и предполагам че ще има повече ремонти по окачване. Но ако си решил мога да ти кажа че с този мотор особено на дълъг път ще е песен. Успех колега!
              Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

              Коментар


                #8
                Благодаря на всички.
                MOTOCROSS POWER YAMAHA WR250F KAWASAKI KX250 HONDA CR250 KTM SX125

                Коментар


                  #9
                  canko1604 написа:
                  Когато купувах моята Мария бях намерил много читава 2,4 ТД. Единствено ме спря данъка който е около 230 лв. и това че мотора е много тежък и предполагам че ще има повече ремонти по окачване. Но ако си решил мога да ти кажа че с този мотор особено на дълъг път ще е песен. Успех колега!
                  Казвал съм го и друг път - моята Мареа за около година и 8 месеца и 30-ина хиляди не мръдна - взех я с желязно окачване и до катастрофата си остана с такова. Смяна единствено на маншони. Беше 2.4 JTD. Алфата и тя е с такъв двигател. Взех си я с леко поразхлопано окачване и е за смяна на дискове, накладки и поне 2 носача. След като я оправя в скоро време не мисля, че ще ми създава грижи по окачване дълги километри.
                  She was only a whisky maker but he loved her still.

                  Коментар


                    #10
                    Според замислите на правителството май ще плащаш и данък "лукс". Ако не се лъжа беше над 121к.с.
                    Fiat Bravo 1.9JTD 1999

                    Коментар


                      #11
                      сега погледнах. било 121KW
                      Fiat Bravo 1.9JTD 1999

                      Коментар

                      Working...
                      X