Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Грешки Грешки Р0404 и Р0220 на fiat punto 1,9 jtd 2000

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Грешки Грешки Р0404 и Р0220 на fiat punto 1,9 jtd 2000

    Колеги как мислите дали тези грешки може да са навързани от зацапан EGR клапан. Колата си върви нормано ,но като науми губи мощтност , след угасяне и малко престой палиш и пак газ. Няма някаква периодичност д аго прави този номер. Грешки Р0404 и Р0220. има ги нагледно в прикрепената картинкаДопълнено заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2
    Само първата грешка е свързана със зацапан ЕГР, може би. Втората третата и четвъртата - със сигурност не са. Загубата на мощност е твърде вероятно да е от четвъртата грешка, но не се знае.

    Коментар


      #3
      Ако ЕЛМ-а ги чете правилно.U1600 трябва да е имото.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Закачах я на чист ОБД и на Алфа. Сега си смъкнах програмката на яни FiatECUScan16 и утре ако ми остане време ще я закача с нея да видим какво ще покаже , но самия симптом за загуба на мощност и гаснеене и след малък престой да се освестя ме навява на EGR клапан , а и датчика за положение на газта от какво да се ошашка толкова , четох тук във форума ако не се лъжа че ЕГР-то повличало и тази грешка след себе си.

        Коментар


          #5
          Пускаш да следиш параметрите и гледаш при подаване на газ дали ЕГР затваря/отваря.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            @emzo не се закача с elm327 а не ми е дошъл ваг кома от хон - конг. Ще чакам версия 2.0 на програмата с обд 2 супорт

            Коментар

            Working...
            X