Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нова мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И моята мареа е ELX ,но е с 4 възд.възгл. 4 ел стъкала.
    '00 Fiat Marea Weekend ELX 1.9 JTD105

    Коментар


      #17
      biker_81 написа:
      Sev написа:
      ELX без въздушна възглавница...нещо не е като хоратаили е сменен волана
      Има много мареи Елx без възглавници и абс,и 1,6 и 1,8 ,просто собствениците им ги отказват явно.Докато не съм видял 2.0 без абс или поне една възглавница във волана.
      не може да се откажеш от серийно оборудване
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #18
        ogi28b написа:
        ntodorov написа:
        И аз съм объркан от оборудването на моята кола. Много хора се учудват на моето " асорти". Имам радиокасетофон, ел стъкла, на предни и задни врати, с централно управление от моята( шофьорската ) врата, ел. огледала, 1 въздушна на волана ( друга нямам ), климатроник, механично регулиращи седалки и...заводски подлакътник с барче между мен и пасажера на първата седалка. Е какво е това чудо. Хем ЕЛХ, хем не е.
        Моята е същата, какво учудващо има ?
        ЕЛХ ли се води ? Впрочем ти си втория с такова оборудване, който аз съм срещал. Сигурно ще има и трети и четвърти, но Брава, като моята с подобно оборудване поне в Бургас не съм видял.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #19
          Колеги малко смешен въпрос но къде се намира радиатора и компресора за климатика?
          Fiat Marea ELX 1.9 TD-100 kombi

          Коментар


            #20
            Компресора се намира надолу и наляво от десния фар на колата. Радиаторите за климатика са 2 - един в купето, и един в двигателния отсек. Предполагам че питаш за външния - намира се пред водния радиатор, вижда се като погледнеш през решетката на капака. Разгледай хубаво и ще видиш два отделни радиатора. Задния е водния, предния - климатичния.

            Коментар


              #21
              ogi28b написа:
              Компресора се намира надолу и наляво от десния фар на колата. Радиаторите за климатика са 2 - един в купето, и един в двигателния отсек. Предполагам че питаш за външния - намира се пред водния радиатор, вижда се като погледнеш през решетката на капака. Разгледай хубаво и ще видиш два отделни радиатора. Задния е водния, предния - климатичния.
              Колега ей сега снимах това ограденото ли е компресора? тези маркучи за него ли са?
              Прикачени файлове
              Fiat Marea ELX 1.9 TD-100 kombi

              Коментар


                #22
                Ако тънкото зелено кръгче е оградило нещо - НЕ. Ограденото в червено е компресорът. Абе като тръгнеш по многоканалния (пистовия) ремък - най-предното нещо което върти той - компресор.
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #23
                  Мерси колегаТова ограденото с червено от теб си мислех че е хидравличната помпа
                  Fiat Marea ELX 1.9 TD-100 kombi

                  Коментар

                  Working...
                  X