Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения 1.9 JTD или 2.4 JTD

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    [quote="Airfan"]
    Lane Staley написа:
    Четох и двамата си мерите пишките - това е. Опитваме се да го убедим с някакви доводи, той се опитва да ни убеди с някакви доводи. Трябва ли всичко да се изражда чий умствен багаж е еди какъв си или че менталния му статус е еди какъв си. Моят съвет е да приемате човекът такъв, какъвто е, а не да се опитвате да го променяте. Мен доста хора ме дразнят, но не тръгвам да се конфронтирам с тях - бъдете над тези неща.
    Това е значението на думата "довод". http://rechnik.info/%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4Но си на 50% прав - за едната страна всичко се свежда до мерене на пишки. За близо 3 години в този форум не бях имал забелязал съществуването на Стефан. По странно стечение на обстоятелствата за последната седмица в две теми се опитвам да водя нормален разговор с него. Полагам огромни усилия да не му правя забележки за очевадно неграмотното писане и се съсредоточавам върху чистата обмяна на мнения. Но не успявам. И не съм единствен. Аз никого не искам да променям. Опитвам се да водя съвсем конструктивен диалог. Уви, не се получава. Жив и здрав да е.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #92
      [quote="Lane Staley"]
      Airfan написа:
      Lane Staley написа:
      Четох и двамата си мерите пишките - това е. Опитваме се да го убедим с някакви доводи, той се опитва да ни убеди с някакви доводи. Трябва ли всичко да се изражда чий умствен багаж е еди какъв си или че менталния му статус е еди какъв си. Моят съвет е да приемате човекът такъв, какъвто е, а не да се опитвате да го променяте. Мен доста хора ме дразнят, но не тръгвам да се конфронтирам с тях - бъдете над тези неща.
      Това е значението на думата "довод". http://rechnik.info/%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4Но си на 50% прав - за едната страна всичко се свежда до мерене на пишки. За близо 3 години в този форум не бях имал забелязал съществуването на Стефан. По странно стечение на обстоятелствата за последната седмица в две теми се опитвам да водя нормален разговор с него. Полагам огромни усилия да не му правя забележки за очевадно неграмотното писане и се съсредоточавам върху чистата обмяна на мнения. Но не успявам. И не съм единствен. Аз никого не искам да променям. Опитвам се да водя съвсем конструктивен диалог. Уви, не се получава. Жив и здрав да е.
      Човек,когато някой пост не ми допада или го смятам за неграмотен не го чета и веднага минавам на друг.Когато гледам телевизия,ползвам дистанционото.През цялото време казвам непрекъснато АЗ нямам нужда от по мощен автомобил,аз нямам нужда от по голяма динамика,аз няма нужда от повече от 100 кс и се мъча да се аргументирам защо.Никаде не налагам мнение или нагрубявам някой който не е съгласен с това.Никаде не съм отправил епитет към някой,а съм казал какво мисля АЗ.Има хора обаче, това много ги дразни,просто защото имат друго мнение и не съвпада с тяхното.Не може да има човек,който мисли и разсъждава различно от тях.Смятат се за върха на сладоледа и последна инстанция на истината.Хора всякакви.Приемам го с равнодушие.

      Коментар


        #93
        Airfan написа:
        Добре ве, защо всяка тема трябва да се иззражда в нападки срещу Хаджов? Айде сега и това ще е поредната заключена и/или изтрита тема!
        Жорка, когато 50 човека които нямат нищо общо помежду си винаги стигат до спорове с един, не е трудно да се сетиш че проблема обикновено е в този един човек, а не в 50-те. Много странно как все с Хаджов се стига до спорове и как те винаги имат абсолютно един и същи характер и се водят по един и същи начин и все другите или не можем да четем или сме тъпи и не разбираме. Много странно.Казах го и преди, казвам го и сега. Хаджов, много беше хубаво когато не пишеше в този форум, защото не ми се налагаше да чета тъпи теми като тази. Вземи се обиди пак и спри да ни заливаш с целомъдрие.
        FIAT Bravo JTD GT '99

        Коментар


          #94
          vsd написа:
          Airfan написа:
          Добре ве, защо всяка тема трябва да се иззражда в нападки срещу Хаджов? Айде сега и това ще е поредната заключена и/или изтрита тема!
          Жорка, когато 50 човека които нямат нищо общо помежду си винаги стигат до спорове с един, не е трудно да се сетиш че проблема обикновено е в този един човек, а не в 50-те. Много странно как все с Хаджов се стига до спорове и как те винаги имат абсолютно един и същи характер и се водят по един и същи начин и все другите или не можем да четем или сме тъпи и не разбираме. Много странно.Казах го и преди, казвам го и сега. Хаджов, много беше хубаво когато не пишеше в този форум, защото не ми се налагаше да чета тъпи теми като тази. Вземи се обиди пак и спри да ни заливаш с целомъдрие.
          Не ги чети!Видиш ли ми името-прескачай ги!Минавай на следващите.Но съм сигурен,че първо тях четеш и силно ти правят впечатление.Мой съвет е да продължаваш да ги четеш,но не се обаждай с коментарии,защото не си достатъчно подготвен за тях.Много от темите са ти чужди за да влизаш в спорове.Много те дразня с мненията ми във форума,но вината не е моя.

          Коментар


            #95
            Споко :D Вината никога не е твоя. Да не се обидиш ей.Относно темата да кажа нещо че да не е съвсем спам (ако колегата изобщо я чете вече). Колега най-добре покарай и двата двигателя за да можеш да прецениш. Всеки си има различни критерии. Ако намериш някой който да ти даде да му покараш колата за 20-30 км ще можеш да си направиш достатъно добри изводи кое и как. Сигурен съм че ще се намерят колеги от форума, които да ти помогнат.Хайде, със здраве, аз отивам да гледам http://bulsite.com че един колега се нуждае от помощ
            FIAT Bravo JTD GT '99

            Коментар


              #96
              vsd написа:
              Хайде, със здраве, аз отивам да гледам http://bulsite.com че един колега се нуждае от помощ
              Koгато чувстваш че си безпомощен да отговош адекватно на един пост,точно так се отговаря.Нали разбра,колко съм прав като те посъветвах да не се включваш в отговори на мои постове,защото ти липсва подготовка за това.Аз лично бих се почувствал обиден от себе си,ако ти отговоря по подобен начин.Взимаш пример от много посредствени хора.

              Коментар


                #97
                Моля някой власт имащ да затвори темата.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар

                Working...
                X